[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.8

Zmęczony, niespocony

Chętnie zrezygnowałbyś z auta, korków oraz hektolitrów przepalanej benzyny i przesiadł się na rower, gdyby nie... fizjologia. Gdy jest gorąco, nawet przejażdżka w spacerowym tempie sprawia, że zaczynasz się pocić. Nikt nie lubi przyjeżdżać do pracy mokry. Na szczęście jest rozwiązanie. Proste i skuteczne: antyperspiranty.

Często pocimy się nie tylko wtedy, kiedy ciało naprawdę potrzebuje schłodzenia. Pocimy się również pod wpływem stresu, zwłaszcza takiego, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Żeby osiągnąć sukces, narażamy się na stres. Sukces sportowy to głównie efekt wysiłku. O ile spocony zawodnik na boisku budzi szacunek, o tyle kierownik działu sprzedaży z mokrymi plamami na plecach i pod pachami raczej już tylko politowanie.

W jego przypadku (o ile nie przyjechał do pracy na rowerze) to najczęściej połączenie wysokiej temperatury i właśnie stresu. A gdy dołoży się do tego jeszcze nieprzyjemny zapach - jego życie zamienia się w koszmar. Podchodzące zbyt blisko kobiety budzą w nim paniczny strach, zdjęcie marynarki też. Stres związany z lękiem przed kompromitacją jeszcze bardziej potęguje wydzielanie potu z gruczołów potowych. I kółko się zamyka.

Pat? Niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po antyperspirant w sprayu z systemem potrójnej ochrony.

REKLAMA

Pokonaj zbędny pot

Co to jest antyperspirant? Antyperspiranty blokują wydzielanie potu i aktywność bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Większość antyperspirantów zawiera dodatkowo substancje zapachowe, aby jeszcze skuteczniej walczyć z nieprzyjemnym zapachem potu.

Jak działa antyperspirant? Po aplikacji antyperspirant jest rozpuszczany przez pot, a jego cząsteczki tworzą warstwę blokującą tuż pod powierzchnią skóry, zapobiegając dalszemu wydzielaniu się potu. Warstwa blokująca utrzymuje się zazwyczaj przez około 24 godziny.

System potrójnej ochrony Gillette. Przełomowa technologia Gillette neutralizuje i absorbuje nieprzyjemny zapach, zamiast go tylko maskować. Zawarty w antyperspirantach Gillette Series Proactive Protection System pomaga wyeliminować przykry zapach, neutralizując jego molekuły. Nieprzyjemny zapach jest absorbowany a w jego miejsce z mikrokapsułek uwalnia się zapach świeży i delikatny.

Seria potrójnej ochrony Gillette:

1. Ochrona przed potem

2. Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

3. Regulacja wydzielania potu

 

 

Cztery razy potrójna ochrona:

1. Power Rush - zastrzyk energii

2. Arctic Ice - powiew arktycznego chłodu

3. Storm Force - naturalna pewność

4. Cool Wave - fala orzeźwienia


Gillette to kompleksowa pielęgnacja męskiej urody

Świetne samopoczucie zapewni nie tylko dobrej jakości antyperspirant Gillette dostępny w żelu, sprayu, sztyfcie, kulce czy kremie, ale także linia kosmetyków Gillette Series, którą tworzą żele do mycia twarzy, pianki i żele do golenia, balsamy, żele i wody po goleniu. Gillette sprawi, że każdy mężczyzna poczuje się świeżo i z radością podejmie mniejsze i większe wyzwania dnia codziennego, nawet jeśli jest to dzień stresujący lub upalny.

 

MH

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij