REKLAMA

Zmęczony, niespocony

Chętnie zrezygnowałbyś z auta, korków oraz hektolitrów przepalanej benzyny i przesiadł się na rower, gdyby nie... fizjologia. Gdy jest gorąco, nawet przejażdżka w spacerowym tempie sprawia, że zaczynasz się pocić. Nikt nie lubi przyjeżdżać do pracy mokry. Na szczęście jest rozwiązanie. Proste i skuteczne: antyperspiranty.
Gillette

Często pocimy się nie tylko wtedy, kiedy ciało naprawdę potrzebuje schłodzenia. Pocimy się również pod wpływem stresu, zwłaszcza takiego, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Żeby osiągnąć sukces, narażamy się na stres. Sukces sportowy to głównie efekt wysiłku. O ile spocony zawodnik na boisku budzi szacunek, o tyle kierownik działu sprzedaży z mokrymi plamami na plecach i pod pachami raczej już tylko politowanie.

REKLAMA

W jego przypadku (o ile nie przyjechał do pracy na rowerze) to najczęściej połączenie wysokiej temperatury i właśnie stresu. A gdy dołoży się do tego jeszcze nieprzyjemny zapach - jego życie zamienia się w koszmar. Podchodzące zbyt blisko kobiety budzą w nim paniczny strach, zdjęcie marynarki też. Stres związany z lękiem przed kompromitacją jeszcze bardziej potęguje wydzielanie potu z gruczołów potowych. I kółko się zamyka.

Pat? Niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po antyperspirant w sprayu z systemem potrójnej ochrony.

Pokonaj zbędny pot

Co to jest antyperspirant? Antyperspiranty blokują wydzielanie potu i aktywność bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Większość antyperspirantów zawiera dodatkowo substancje zapachowe, aby jeszcze skuteczniej walczyć z nieprzyjemnym zapachem potu.

Pat? Niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po antyperspirant w sprayu z systemem potrójnej ochrony.

System potrójnej ochrony Gillette. Przełomowa technologia Gillette neutralizuje i absorbuje nieprzyjemny zapach, zamiast go tylko maskować. Zawarty w antyperspirantach Gillette Series Proactive Protection System pomaga wyeliminować przykry zapach, neutralizując jego molekuły. Nieprzyjemny zapach jest absorbowany a w jego miejsce z mikrokapsułek uwalnia się zapach świeży i delikatny.

Seria potrójnej ochrony Gillette:

1. Ochrona przed potem

2. Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

3. Regulacja wydzielania potu

 

Gillette

 

Cztery razy potrójna ochrona:

1. Power Rush - zastrzyk energii

2. Arctic Ice - powiew arktycznego chłodu

3. Storm Force - naturalna pewność

4. Cool Wave - fala orzeźwienia


Gillette to kompleksowa pielęgnacja męskiej urody

Świetne samopoczucie zapewni nie tylko dobrej jakości antyperspirant Gillette dostępny w żelu, sprayu, sztyfcie, kulce czy kremie, ale także linia kosmetyków Gillette Series, którą tworzą żele do mycia twarzy, pianki i żele do golenia, balsamy, żele i wody po goleniu. Gillette sprawi, że każdy mężczyzna poczuje się świeżo i z radością podejmie mniejsze i większe wyzwania dnia codziennego, nawet jeśli jest to dzień stresujący lub upalny.

Gillette

 

MH

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA