Zmęczony, niespocony

Chętnie zrezygnowałbyś z auta, korków oraz hektolitrów przepalanej benzyny i przesiadł się na rower, gdyby nie... fizjologia. Gdy jest gorąco, nawet przejażdżka w spacerowym tempie sprawia, że zaczynasz się pocić. Nikt nie lubi przyjeżdżać do pracy mokry. Na szczęście jest rozwiązanie. Proste i skuteczne: antyperspiranty.
Gillette


Często pocimy się nie tylko wtedy, kiedy ciało naprawdę potrzebuje schłodzenia. Pocimy się również pod wpływem stresu, zwłaszcza takiego, z którym nie potrafimy sobie poradzić. Żeby osiągnąć sukces, narażamy się na stres. Sukces sportowy to głównie efekt wysiłku. O ile spocony zawodnik na boisku budzi szacunek, o tyle kierownik działu sprzedaży z mokrymi plamami na plecach i pod pachami raczej już tylko politowanie.

W jego przypadku (o ile nie przyjechał do pracy na rowerze) to najczęściej połączenie wysokiej temperatury i właśnie stresu. A gdy dołoży się do tego jeszcze nieprzyjemny zapach - jego życie zamienia się w koszmar. Podchodzące zbyt blisko kobiety budzą w nim paniczny strach, zdjęcie marynarki też. Stres związany z lękiem przed kompromitacją jeszcze bardziej potęguje wydzielanie potu z gruczołów potowych. I kółko się zamyka.

Pat? Niekoniecznie. Wystarczy sięgnąć po antyperspirant w sprayu z systemem potrójnej ochrony.

Pokonaj zbędny pot

Co to jest antyperspirant? Antyperspiranty blokują wydzielanie potu i aktywność bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Większość antyperspirantów zawiera dodatkowo substancje zapachowe, aby jeszcze skuteczniej walczyć z nieprzyjemnym zapachem potu.

Jak działa antyperspirant? Po aplikacji antyperspirant jest rozpuszczany przez pot, a jego cząsteczki tworzą warstwę blokującą tuż pod powierzchnią skóry, zapobiegając dalszemu wydzielaniu się potu. Warstwa blokująca utrzymuje się zazwyczaj przez około 24 godziny.

System potrójnej ochrony Gillette. Przełomowa technologia Gillette neutralizuje i absorbuje nieprzyjemny zapach, zamiast go tylko maskować. Zawarty w antyperspirantach Gillette Series Proactive Protection System pomaga wyeliminować przykry zapach, neutralizując jego molekuły. Nieprzyjemny zapach jest absorbowany a w jego miejsce z mikrokapsułek uwalnia się zapach świeży i delikatny.

Seria potrójnej ochrony Gillette:

1. Ochrona przed potem

2. Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

3. Regulacja wydzielania potu

 

Gillette

 

Cztery razy potrójna ochrona:

1. Power Rush - zastrzyk energii

2. Arctic Ice - powiew arktycznego chłodu

3. Storm Force - naturalna pewność

4. Cool Wave - fala orzeźwienia


Gillette to kompleksowa pielęgnacja męskiej urody

Świetne samopoczucie zapewni nie tylko dobrej jakości antyperspirant Gillette dostępny w żelu, sprayu, sztyfcie, kulce czy kremie, ale także linia kosmetyków Gillette Series, którą tworzą żele do mycia twarzy, pianki i żele do golenia, balsamy, żele i wody po goleniu. Gillette sprawi, że każdy mężczyzna poczuje się świeżo i z radością podejmie mniejsze i większe wyzwania dnia codziennego, nawet jeśli jest to dzień stresujący lub upalny.

Gillette

 

MH

REKLAMA