Epoka brązu - modne zegarki 2020

Czekoladowe i zielone tarcze, brązowe paski, detale w odcieniu ciepłego złota. Takie zegarki królują w tym sezonie na modnych męskich nadgarstkach. 

Zegarki męskie 2020 Wojciech Małkowicz/MPP

Jakie czasy, takie czasomierze... Modne w zeszłym sezonie koperty z różowego złota nabierają powagi i patyny, przybierając odcienie miedzi i brązu. Zobacz, które zegarki zwróciły naszą uwagę. Są nie tylko piękne, są też bardzo dobre. 

Zegarki męskie 2020Wojciech Małkowicz/MPP

1. Idealny dla trendsetterów

VOSTOK EUROPE NE57-225O566
Koperta wykonana z brązu i skórzany, brązowy, przecierany pasek podkręcone zostały elementami w modnym kolorze głębokiej zieleni (patrz: tarcza, bezel) i turkusowymi przeszyciami na pasku.
Cena: 2100 zł; poljot.com.pl

2. Idealny dla punktualnych

CERTINA DS Podium 40mm
Zegarek ten – z chronometryczną precyzją – zapewnia idealne wskazanie czasu. Ma wyjątkowo przejrzystą tarczę pokrytą powłoką Super-LumiNova. Brązowy, skórzany pasek z jasnymi przeszyciami, pierścień lunety i koperta pokryte stalą nierdzewną oraz czarna tarcza – wszystkie te elementy idealnie się ze sobą komponują, tworząc niezwykle męski chronometr.
Cena: 1890 zł; certina.pl

ZOBACZ TEŻ: Jaki zegarek wylądował pierwszy na księżycu?

3. Idealny dla aktywnych

ALBERT RIELE CHALLENGER
Model z kolekcji Challenger to idealna opcja dla mężczyzn, którzy nie boją się stawić czoła wyzwaniom, także sportowym. Nie bez przyczyny zegarek ma wygodny kauczukowy pasek i tachymetr. Sportowy charakter czasomierza podkreślają także czerwone wskazówki, masywny stalowy bezel oraz wodoszczelność do 300 m. Design utrzymany w modnej, brązowej kolorystyce.
Cena: 4590 zł; apart.pl

ZOBACZ TEŻ: Zegarki noszone przez mistrzów sportowych.


Zegarki męskie 2020Wojciech Małkowicz/MPP

4. Idealny dla fanów klasyki

TISSOT CHEMIN DES TOURELLES POWERMATIC 80
Czasomierz z brązową tarczą, cyframi rzymskimi, kopertą ze stali szlachetnej pokrytą powłoką w odcieniu różowego złota oraz z przeszklonym deklem, przez który można podziwiać pracę mechanizmu – to model dla fanów klasyki rodem z czasów naszych dziadków, ale w nowoczesnym wydaniu.
Cena: 3850 zł; tissotwatches.com

5. Idealny dla elegantów

BERGSTERN ACTIVE
Brązowy, skórzany pasek z kontrastującymi szwami, czekoladowa tarcza i stalowa koperta w kolorze złota – elementy te sprawiają, że zegarek jest idealnym dodatkiem, który uzupełni każdą elegancką stylizację, także tę w wydaniu bardziej sportowym – wpisującą się w aktualne trendy.
Cena: 1740 zł; apart.pl

6. Idealny dla luzaków

AZTORIN CASUAL
Idealna opcja dla tych, którzy potrzebują solidnego i stylowego zegarka na co dzień. Skórzany pasek, tarcza i bezel – wszystko w odcieniach brązu. Kolor ten został podkreślony stalowymi i pomarańczowymi elementami. Całość świetnie będzie komponować się z caualowym stylem i Twoimi ulubionymi jeansami oraz białym T-shirtem.
Cena: 850 zł; apart.pl

Zobacz również:
REKLAMA