Zdaj egzamin z pierwszej randki

Udało Ci się zaprosić ją na randkę? Świetnie! Postaraj się teraz tego nie schrzanić, bo drugiej szansy możesz nie mieć. Oto 5 rzeczy, na które kobiety zwracają szczególną uwagę podczas pierwszego sam na sam z facetami. Zdasz test czy oblejesz?

Jacek Heliasz - heliasz.com
fot. Jacek Heliasz - heliasz.com

90% kobiet patrzy na zęby

Niezadbane zęby niweczą Twoje szanse na pocałunek. Błysk uśmiechu to oznaka dbałości o higienę. Nie mówiąc już o woni oddechu.

Zdaj test: Sposobów na wybielanie zębów jest wiele, począwszy od specjalnych past, na specjalistycznym zabiegu u dentysty kończąc. Wybielanie jednak niewiele da, jeśli z Twoimi zębami nie wszystko jest w porządku, zacznij więc od kontroli swojego uzębienia u stomatologa i bezzwłocznie poddaj się leczeniu, jeśli jest konieczne. W zęby warto zainwestować.

73% kobiet patrzy na dłonie

Zadbane paznokcie dają Ci lepszy start w czasie randki. Ona dobrze wie, że nie ma zależności między długością twoich palców a rozmiarem penisa. Ale zadbane męskie dłonie są seksowne.

Zdaj test: Jedz 3 jajka w tygodniu. Żółtko jest napakowane biotyną, wzmagającą produkcję keratyny - białka wzmacniającego płytki paznokci. Dodatkowy bonus: biotyna świetnie działa na gęstość włosów.

60% kobiet zwraca uwagę na buty

Jeżeli nie możesz znaleźć pary czystych butów pasujących do reszty Twojego stroju, ona pomyśli, że taka nieudolność rozciąga się na inne sfery Twojego życia.

Zdaj test: Większość kobiet nie oczekuje, że zaczniesz nosić buty znanych projektantów, ale chce, byś wyróżniał się na tle źle obutych facetów. Zacznij od klasycznych czarnych lub brązowych, sznurowanych butów i skórzanych tenisówek. Dopasujesz je do spodni w kant i dżinsów.

97% kobiet woli faceta z planem

Improwizacja wcale nie jest romantyczna. Kobieta lubi widzieć, że coś dla niej zaplanowałeś. To dla niej oznaka, że Ci na niej zależy. Facet, który wie, czego chce, jest seksowny. Gapa, która pyta: "No to co teraz będziemy robić?" - zdecydowanie nie.

Zdaj test: Udowodnij, że myślisz o niej poważnie. Faceci zazwyczaj planują jedynie pierwszą część wieczoru, a to powoduje, że ona zaczyna zastanawiać się nad Twoją motywacją. Kup bilety na koncert albo zarezerwuj stolik w romantycznej knajpce, gdzie grają muzykę na żywo.

90% kobiet zwraca uwagę na Twój sposób prowadzenia samochodu

Jedź jak szybcy i wściekli, a do domu dojedziesz sam. Kobiety uważają, że istnieje związek pomiędzy prowadzeniem samochodu przez Ciebie a sposobem, w jaki traktujesz kobiety. Zresztą badania to potwierdzają. Agresywny cham na drodze okazuje się taki sam w życiu codziennym. A facet, który się gubi w trasie i za nic w świecie nie zapyta o drogę, to już katastrofa.

Zdaj test: Schowaj środkowy palec i zachowaj stoicki spokój w korku. I daj sobie spokój z zakuwaniem trasy na pamięć - lepiej zainwestuj w GPS.

 

Inteligencja i humor górą!

BBC sprawdziło, które cechy uważamy za najważniejsze u partnera. Z ankiety z udziałem 200 tys. osób wynika, że choć wygląd jest ważny, szczególnie dla mężczyzn, to jednak na inne cechy zwracamy większą uwagę - kobiety przede wszystkim na poczucie humoru partnera, a faceci - na inteligencję.

 

 mężczyźni
kobiety
poczucie humoru
42%
53%
wygląd
43%
17%
szczerość
29%
39%
uprzejmość
28%
36%
inteligencja
49%
44%
ambicja
4%
8%

 

MH 03/2008

Zobacz również:
REKLAMA