[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Zaskocz ukochaną – postaw na srebrny pierścionek zaręczynowy

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Zaskocz ukochaną – postaw na srebrny pierścionek zaręczynowy

Wybór życiowej partnerki to wcale nie taka prosta sprawa – na pewno o tym wiesz. Niektórzy mają to szczęście, że uczucie trafia w nich jak grom z jasnego nieba i już od pierwszego momentu wiedzą, że dana kobieta urodzi im dzieci i razem z nimi się zestarzeje. Żadnych wątpliwości, żadnych obaw o przyszłość – wymarzony scenariusz.

pierścionek fot. Materiały prasowe
Są jednak i tacy, którzy mają pecha w miłości, bo zostali już niejednokrotnie oszukani i sceptycznie podchodzą do instytucji małżeństwa. Ponure myśli towarzyszą im długi czas, aż do chwili, gdy na ich drodze w końcu pojawi się ta jedyna.

I nie jest ważne to czy wybranka ma włosy długie, krótkie, czy jest wysoka, niska, pulchna lub szczupła. Istotne jest to, aby czuć, że to właśnie z tą kobietą chce się spędzić resztę życia. Jeśli i Ty jesteś zdecydowany na ślub, bo znalazłeś swoją drugą połówkę, jak najszybciej obróć swoje plany i marzenia w czyn. Ale po kolei – jeśli chcesz, by Twoja kobieta stała się Twoją żoną, najpierw musisz się jej oświadczyć!

REKLAMA

Oryginalnie czy standardowo?

Oświadczyny mogą przebiegać w sposób wyjątkowo oryginalny, mogą być pomysłem zapożyczonym np. z komedii romantycznej lub z… horroru? Ale mogą też być standardowe – wszystko zależy od tego, jakim typem człowieka jesteś Ty sam i czego pragnie Twoja przyszła żona.

Bez względu na to, jaki styl oświadczyn wybierzesz, jedno jest pewne - chcąc się oświadczyć, musisz dokonać tego z pierścionkiem zaręczynowym na podorędziu! Postaraj się wybrać odpowiedni, bo dzień zaręczyn, w którym Twoja kobieta usłyszy od Ciebie jakże istotne pytanie, ma Wam obojgu na zawsze zapaść w pamięć, abyście nawet po wielu latach mogli go niezwykle miło wspominać.

Nie tylko złoto!

Dawniej przyszli małżonkowie byli święcie przekonani, że pierścionek zaręczynowy koniecznie musi być złoty, zaś absolutnie idealny wybór to złoto z ogromnym brylantem. Na szczęście czasy owego złotego "terroru" to już przeszłość. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać np. srebrny pierścionek zaręczynowy. Co więcej, jest to coraz popularniejsza opcja. Wiele ciekawych ofert właśnie tego typu możesz znaleźć w salonach m.in. W.KRUK. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, co od razu Cię urzeknie.

Dlaczego warto wybrać srebrny pierścionek zaręczynowy?

Po pierwsze srebrny pierścionek zaręczynowy jest doskonałą propozycją dla tych pań, które nie przepadają za złotem, a tych jest naprawdę bardzo wiele. Jeśli Twoja wybranka nie nosi złotych ozdób, po co sprawiać jej prezent, z którego nie będzie zadowolona? Przecież ideą pierścionka zaręczynowego jest to, aby był noszony przez obdarowaną na co dzień, a nie tylko od święta. Po drugie o wiele łatwiej dobrać pozostałe elementy stroju do srebra niż do złota.

Wybierając srebrny pierścionek zaręczynowy masz pewność, że idealnie do niego pasować będą różne kobiece „drobiazgi”, jak chociażby kopertówka Furla, którą swoją drogą możesz damie serca sprezentować. To doskonały pomysł na zmylenie ukochanej – w prezencie otrzyma torebkę, w której ukryty będzie główny punkt programu!

Takiego obrotu spraw z pewnością nie będzie się spodziewać. Kolejnym powodem, dla którego warto pomyśleć nad srebrem w dniu oświadczyn jest fakt, że srebrny pierścionek zaręczynowy można kupić za bardzo przystępną cenę.

Jeśli zatem wiesz, że Twoja ukochana średnio toleruje złotą biżuterię, zaskocz ją i padnij na kolana ze srebrnym pierścionkiem zaręczynowym. Z pewnością będzie zachwycona nie tylko tym, że prosisz ją o rękę, ale również tym, że bacznie obserwujesz, co lubi i potrafisz sprostać jej oczekiwaniom!

mat. prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij