[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Zadbany facet: podstawy pielęgnacji

Zadbany facet to atrakcyjny facet. I kropka. Zobacz, jak poradzić sobie z kilkoma podstawowymi problemami męskiej urody.

Męska pielęgnacja
1. Krzaki w nosie i uszach

Zwykle pojawiają się po 30. roku życia, bo tak pracują męskie hormony. Zwykle odstraszają kobiety szybciej niż głupia gadka.

REKLAMA

Remedium: Albo będziesz je regularnie przycinał u fryzjera, albo kupisz specjalny trymer i raz w tygodniu będziesz kontrolował ich stan.

2. Sierść na plecach

Znasz kobietę, która lubi owłosionych mutantów? Tak? To zachowaj jej numer dla siebie. Odpowiedź jest tylko jedna – usuwać.

Remedium: Najlepszy jest laser w gabinecie – likwiduje problem na stałe. Na początek wystarczy jednak krem do depilacji lub wosk.

3. Owłosione palce

Owłosione palce stóp są podobno objawem dobrej cyrkulacji krwi. Podobno. Włosy na środku podbicia są OK, ale owłosione palce w sandałach wyglądają kiepsko.

Remedium: Nałóż na nie trochę kremu do depilacji, po 10 minutach usuń szpatułką i będziesz miał spokój na dłuższy czas.

4. Odsłonięte klejnoty

Jeżeli wybierasz się na wakacje do Włoch lub Niemiec, jest prawdopodobne, że usłyszysz wyraz zdziwienia na widok nieprzystrzyżonych włosów na podbrzuszu. Depilacja miejsc intymnych jest tam traktowana jako zabieg higieniczny.

Remedium: Za pierwszym razem nie rób tego na własną rękę, tylko znajdź w internecie salon kosmetyczny specjalizujący się w depilacji.

5. Futro na klacie

Czy je zostawisz, czy usuniesz, zależy od Ciebie – tu nie ma reguł. Jeżeli nie lubisz gładkiej skóry na klatce, sugerujemy, żebyś przynajmniej przystrzygł włosy – będą wyglądać schludniej.

Remedium: Odradzamy golenie, polecamy wosk. Na początek u kosmetyczki. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij