[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Zadbaj o siebie na lato

Przygotuj do lata włosy, skórę i resztę, która składa się na zadbanego faceta. Czas pokazać nową, letnią wersję siebie. 

facet, lato fot. Shutterstock

Włosy - cięcie

Krótkie włosy na karku i skroniach to latem wybór praktyczny. Ale to nie znaczy, że masz golić się na rekruta. Poproś fryzjera, żeby włosy na skroniach i z tyłu głowy podgolił maszynką na drugim ustawieniu ostrzy, a górę zostawił na 6-10 cm długą. Taka fryzura wymaga jednak suszenia i układania włosów – trzeba je najpierw odbić szczotką od skóry głowy, a potem nadać włosom odpowiedni kierunek. Konieczna jest pomada lub guma stylizująca.

Zapach - orzeźwienie

Nasz zmysł powonienia wzmaga się wiosną i latem, dlatego przestają nam się podobać ciężkie, piżmowe zapachy. Na rozgrzanej słońcem skórze stają się zbyt ciężkie i duszące. Za to cytrusowe nuty, jak w letniej edycji Eternity Calvina Kleina, dają poczucie świeżości i orzeźwienia. Pamiętaj jednak, żeby nie używać wody toaletowej z dodatkiem alkoholu bezpośrednio przed wyjściem na słońce, bo grozi to powstaniem trwałych plam na skórze.

Ciało - skrócenie

Jeżeli jesteś aktywnym facetem lub latem się pocisz, kup sobie dobry trymer. Nie musisz golić klatki i brzucha, wystarczy, że skrócisz włosy. Po pierwsze, z powodów higienicznych – sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemny zapach nadają mu bakterie, których siedliskiem są właśnie włosy. Po drugie, z powodów estetycznych – równo przycięte włosy ładnie odsłaniają mięśnie. Masz włosy na plecach? Idź na wosk. 

Stopy - zmiękczenie

Nie ma usprawiedliwienia dla zaniedbanych paznokci. Nie wiesz, jak profesjonalnie to robić? Idź na pedicure, a potem raz na 7-10 dni powtarzaj ten sam rytuał. Masz twarde pięty? Namocz je 20-30 minut w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła i zetrzyj zgrubienia metalową tarką. Potem dobrze osusz stopy, wetrzyj w nie grubą warstwę kremu z mocznikiem, nałóż bawełniane skarpety i idź spać. Rano obudzisz się z miękkimi podeszwami.

REKLAMA
 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij