Zadbaj o siebie lepiej niż Twój barber

Zdarzyło Ci się skłamać, gdy Twój barber zapytał Cię czy jesteś zadowolony z efektów jego pracy? Może to czas, aby samemu zadbać o swoją fryzurę i brodę. Zamiast eksperymentować na sprzęcie, który po kilku razach przestanie odpowiednio działać, od razu możesz wejść na poziom profesjonalistów i stworzyć swój własny styl.

BaByliss fot. materiały prasowe

2020 i 2021 to były lata, w których skupialiśmy się na rozwoju swoich umiejętności w domu. Dotyczyło to także stylizacji brody i włosów. Niektórzy zdecydowali się na dziki styl i zaczęli zapuszczać włosy. Jednak inni nie tylko chcieli nauczyć się obcinać włosy i strzyc brodę, ale także robić to lepiej niż eksperci.

Efekty były na pewno różne. Nierówne strzyżenie albo za krótkie ścięcie, może czasami trzeba było przez kilka tygodni nosić czapkę albo udawać, że kamera w komputerze nie działa. Początki nigdy nie są łatwe i wiemy, że życie to nie gra, w której można wpisać kody, ale są sposoby, aby zrobić kilka kroków do przodu.

Odpowiednie narzędzia

Człowiek jest znany z tego, że ułatwia sobie życie korzystając z odpowiednich narzędzi. Zaczęło się to już w epoce kamienia. Jednak od tego czasu technologia poszła daleko do przodu i teraz narzędzia mogą wykonywać za nas prawie całą pracę.

Epoka super metalu

Właśnie taka jest seria Super-X Metal od BaBylissMEN®. Zapewnia jakość strzyżenia na poziomie świetnego barbera we własnym domu. Łączy zarówno styl, jak i świetny materiał. Zaawansowany i lekki silnik zapewnia wyjątkową moc, a technologia litowa wysoką wydajność. Wszystko obudowane metalową powłoką, która świetne się trzyma w dłoni. Do tego japońska stal, która tnie gładko i bez wysiłku. To wszystko, aby stworzyć stylizację dającą Ci pewność siebie i wyrażającą Ciebie.

Super-X Metal to dwa urządzenia.

Maszynka do włosów zapewnia wysoką wydajność i profesjonalne efekty. Urządzenie jest bezprzewodowe i działa na jednym ładowaniu do 3 godzin, a o stanie baterii informuje cyfrowy wskaźnik. Ma 10 nasadek o długości cięcia od 0.8 do 25mm umożliwiające stworzenie różnorodnych stylizacji i eksperymentowania z fryzurą. Jest także wyposażone w 2 grzebienie do przycinania włosów w okolicach uszu. Maszynka ma aż 5 ustawień pozycji.

Drugie urządzenie to tak naprawdę 15 produktów w 1. Wysokowydajny trymer pozwala tworzyć własny styl. Jest on także bezprzewodowy i na jednym ładowaniu działa do 5 godzin. Co ważne jest wodoodporny. Japońska stal ostrzy zapewnia precyzję na poziomie 0,2 milimetra. Posiada nasadkę z 6 długościami od 1 do 3,5 milimetrów, 4 nasadki do pielęgnacji brody od 5 do 8 milimetrów, 2 do ciała (3 i 4 milimetry), 2-pozycyjną nasadkę do brwi od 3 do 5 milimetrów oraz 3 nasadki do włosów o długości 9, 12 i 16 milimetrów. W zestawie znajduje się także trymer do nosa i uszu. To idealne rozwiązanie dla mężczyzny, który szuka uniwersalnego, ale jednocześnie wysokiej jakości urządzenia.

BaBylissfot. materiały prasowe

Profesjonalna stylizacja krok po kroku

Coraz więcej mężczyzn samodzielnie korzysta z trymera lub maszynki, dlatego przy wsparciu profesjonalistów marka BaByliss przygotowała krótki poradnik, jak korzystać z wymienionych narzędzi i zostać profesjonalnym fryzjerem we własnym domu!

Strzyżenie maszynką:

 1. Przygotuj dwa lustra. Najlepszym rozwiązaniem jest zawieszenie lustra z tyłu głowy – naprzeciwko głównego lustra – aby mieć pełną kontrolę nad tym co robisz.
 2. Umyj włosy i wysusz je, nadając im naturalny kształt.
 3. Nałóż najdłuższą nasadkę na maszynkę – nr 6. Zacznij strzyżenie od środka karku i skieruj ząbki maszynki ku górze.
 4. Boki strzyż w ten sam sposób – od dołu do góry. Aby uzyskać efekt perfekcyjnego cieniowania działaj powoli i precyzyjnie. Czynność powtórz z innymi nakładkami.
 5. Gdy widzisz, że tył i boki są już odpowiednio przycięte, dostosuj długość góry i ciesz się nową fryzurą!

Strzyżenie zarostu trymerem:

 1. Umyj brodę i poczekaj aż wyschnie lub wysusz ją suszarką.
 2. Wyrównaj brodę trymerem, zaczynając od szyi. Użyj do tego najdłuższej nasadki.
 3. Przesuwaj trymer przy żuchwie w różnych kierunkach. Krótszą nasadką strzyż boki i baki, tak aby zrównały się z włosami.
 4. Użyj nakładki 3mm do skrócenia wąsów.
 5. Linię zarostu zaznacz najkrótszym ostrzem, które jest w zestawie.
 6. Załóż głowicę do golenia i usuń włosy na szyi.

Zostań swoim najlepszym barberem z BaBylissMEN

www.babyliss-totallook.pl

Zobacz również:
W październiku zaliczyłem 33 treningi, poświęcając im łącznie 39 godzin. Spaliłem łącznie 27 367 kcal. Nie wiem, ile razy uderzyłem w treningową tarczę, worek czy sparingpartnera. Nie wiem też, ile ciosów przyjąłem, choć kilka z nich pamiętał będę długo. Niczego nie żałuję.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ