[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Wyglądać jak Beckham

David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.

fot. Anthony Mandler
Są dni, gdy oznacza to T-shirt i parę dżinsów (oczywiście, zaprojektowanych przez jego żonę Victorię). Czasem wbija się w trzyczęściowy garnitur, a na szyję wkłada muchę, by brylować w tłumie podobnych mu VIP-ów. I w jednym, i w drugim wygląda dobrze. Jak?

REKLAMA
Tajna broń Davida Beckhama: nienaganne maniery i staromodna grzeczność.

Wszystko to kwestia wiary w  siebie. "Wiem, co robię" - mówi. Na boisku skupia na sobie uwagę obrońców, by perfekcyjnym podaniem skierować piłkę do niekrytego napastnika. To przykład na to, jak przyciągnięcie uwagi innych może czasami działać na korzyść Twoich partnerów. Becks jest gwiazdą, a to pozwala mu zainteresować ludzi różnymi organizacjami charytatywnymi.

Do jego tajnych broni należą nienaganne maniery i staromodna grzeczność. Chociaż razem z rodziną mieszka w Los Angeles, w gazetach nie znajdziesz skandalizujących zdjęć z ich udziałem. "Być kimś, na kim wzorują się dzieciaki, to wielki zaszczyt - mówi z poważną miną. - Liczy się to, jak spisujesz się na boisku i poza nim".

Men's Health 10/2008

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij