Wyglądać jak Beckham

David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.

Anthony Mandler (z MH US)
fot. Anthony Mandler
Są dni, gdy oznacza to T-shirt i parę dżinsów (oczywiście, zaprojektowanych przez jego żonę Victorię). Czasem wbija się w trzyczęściowy garnitur, a na szyję wkłada muchę, by brylować w tłumie podobnych mu VIP-ów. I w jednym, i w drugim wygląda dobrze. Jak?

REKLAMA
Tajna broń Davida Beckhama: nienaganne maniery i staromodna grzeczność.

Wszystko to kwestia wiary w  siebie. "Wiem, co robię" - mówi. Na boisku skupia na sobie uwagę obrońców, by perfekcyjnym podaniem skierować piłkę do niekrytego napastnika. To przykład na to, jak przyciągnięcie uwagi innych może czasami działać na korzyść Twoich partnerów. Becks jest gwiazdą, a to pozwala mu zainteresować ludzi różnymi organizacjami charytatywnymi.

Do jego tajnych broni należą nienaganne maniery i staromodna grzeczność. Chociaż razem z rodziną mieszka w Los Angeles, w gazetach nie znajdziesz skandalizujących zdjęć z ich udziałem. "Być kimś, na kim wzorują się dzieciaki, to wielki zaszczyt - mówi z poważną miną. - Liczy się to, jak spisujesz się na boisku i poza nim".

Men's Health 10/2008

Zobacz również:
W trzy dni przepłynąłem kajakiem 160 km. A dokładnie 161 kilometrów i 180 metrów. Na wodzie spędziłem łącznie 23 godziny 41 minut i 38 sekund. Spaliłem w tym czasie 12 tysięcy 619 kcal, płynąc z maksymalną prędkością 14,8 km/h oraz ze średnią z trzech dni 6,9 km/h. Nie wiem, ile razy zanurzyłem wiosło w wodzie. Wiem natomiast, że Wisła jest piękna, jej ujście do morza bywa zdradliwe, fala na Bałtyku to nie przelewki, a wiosłowanie pod prąd... cóż, na niecenzuralne słowa pozwolę sobie później.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA