Współczesny amant: jaki jest?

Widziałeś ją pubie, ale nie miałeś odwagi podejść. Piękna i zjawiskowa - wydaje się być istotą z innego, niedostępnego świata. Typ kobiety, który podoba się wszystkim mężczyznom. Jaki powinien być facet, który może zwrócić uwagę takiej bogini?

współczesny amant Krzysztof Opaliński
fot. Krzysztof Opaliński

Pierwsze wrażenie

Najważniejsze są dwie pierwsze minuty, które decydują o tym, czy ona będzie miała ochotę przyjrzeć Ci się z bliska, czy nie.

Jeśli chcesz, by dojrzała w Tobie faceta, a nie tylko modnie ubranego koleżkę z sąsiedztwa, postaw na ponadczasową klasykę, której hołdowali najwięksi filmowi amanci – Humphrey Bogart, Paul Newman czy Robert Redford.

Proste, wąskie dżinsy i klasyczny trencz wysyłają obietnicę zaproszenia jej do świata, gdzie mężczyźni byli mężczynami i traktowali kobiety jak damy.

Prosta stylizacja oznacza dużą dbałość o detale: Twoje dżinsy muszą być świeże, bez widocznych oznak znoszenia, półbuty wyglancowane, a pasek kolorem dopasowany do butów.

Bądź nienaganny w manierach – nie siadaj, gdy ona stoi, podejrzyj, co pije, i zamów to samo, a barmana traktuj z największą uprzejmością. Zanim uda Ci się nawiązać rozmowę, musisz wzbudzić jej zaufanie.

Jesteś fit i wiesz o tym

Kobiety nie zwracają uwagi na metki, ale na całą sylwetkę. Zarówno tę ukrytą pod ubraniem, jak i tę wykreowaną przez dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.

Wysportowany facet w prostym T-shircie i wąskich dżinsach jest ikoną aktywnego stylu życia, dyscypliny i akceptacji własnego ciała.

Jeżeli do tego ma dobrze skrojoną marynarkę z dzianiny i białe, sportowe buty na gumowej podeszwie, świadczące o znajomości trendów, to nawet fashion victim nie przejdzie obok takiego faceta obojętnie.

Stój daleko od tłumu

I co z tego, że wróciła moda na sprane, dziurawe dżinsy? Ty wiesz, że dżins jest modny i znowu można go nosić od stóp do głów, ale do każdego, nawet najbardziej casualowego stroju chcesz dodać własny, elegancki sznyt.

Spodnie z ciemnego, prostego denimu sprawdzają się w każdej sytuacji – i w biurze, i w klubie. Koszula w kratę tak, ale z wyrafinowanym kołnierzykiem z innego materiału.

Dżinsowa marynarka to ukoronowanie łączenia klasyki z nowymi trendami. Do tego zegarek z dużą sportową tarczą, ale na skórzanym pasku. Wiesz, że dobry styl nie wychodzi z mody.

Spraw, by nie mogła się oprzeć

Dobrze ostrzyżone włosy i gładko ogolona twarz są kluczem do sukcesu współczesnego amanta. Kobiety nie cenią mężczyzn, którzy zbyt dużą uwagę przywiązują do swojego wyglądu - facet ma wyglądać świeżo, to wystarczy.

Zwróć szczególną uwagę na dłonie – jeżeli masz odciski od sztangi, zaprzyjaźnij się z kremem do rąk. Po wyglądzie Twoich dłoni ona domyśla się, jak możesz dotykać kobietę.

I najważniejsze – zapach. Kobiety mają kilkakrotnie wrażliwszy zmysł powonienia: świeża woda toaletowa bez ciężkich, słodkich nut może być kluczem do sukcesu.

MH 04/12

REKLAMA