W tym roku świętuj na Maxxa

Szukasz upominków dla swoich bliskich? W TK Maxx możesz znaleźć pomysły na unikatowe prezenty z całego świata – do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

TK Maxx Fot. Materiały prasowe TK Maxx

Ubrania i akcesoria znanych marek z całego świata taniej? A może unikatowe rękodzieło z Ugandy, marokańskie lampiony lub ceramika i szkło z metką słynnych projektantów? Wszystkie te wyjątkowe prezenty znajdziesz pod jednym dachem w TK Maxx.

A polując na świąteczne perełki dla swoich bliskich, możesz przy okazji znaleźć upominek dla siebie. Markowe męskie ubrania oraz dodatki, elektroniczne gadżety, akcesoria samochodowe, sprzęt sportowy – kupisz je w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, nawet jeśli nie byłeś całkiem grzeczny w tym roku!

TK Maxx – raj dla poszukiwaczy świątecznych perełek

Poszukiwanie upominków dla bliskich Ci osób może okazać się świetną zabawą i doskonałym wstępem do celebracji świąt na Maxxa! Zwłaszcza gdy zaczniesz szukać w odpowiednim miejscu. My radzimy robić to w sklepach TK Maxx – przekonajcie się, dlaczego!

 

TK Maxx

 

Przede wszystkim w sklepach TK Maxx markowe prezenty świąteczne można znaleźć do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, a do Waszej dyspozycji jest
6 działów, w których można znaleźć unikatowe prezenty świąteczne dla każdego:

  • moda damska
  • moda męska
  • obuwie
  • akcesoria, w tym biżuteria i galanteria
  • produkty dla dzieci
  • produkty dla domu, w tym bogaty asortyment produktów i zabawek dla zwierząt

Asortyment w sklepach TK Maxx jest niezwykle zróżnicowany, dzięki czemu można tam znaleźć oryginalne i unikatowe prezenty z całego świata: ubrania i akcesoria znanych marek i topowych projektantów, na co dzień niedostępnych w Polsce, kosmetyczne bestsellery czy wyroby lokalnego rzemiosła. W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, TK Maxx dodatkowo poszerza również swoją ofertę produktów delikatesowych – znajdziecie w niej m.in. wspaniałe wyroby czekoladowe i kawy z egzotycznych zakątków.

Niezaprzeczalną zaletą poszukiwania świątecznych skarbów w TK Maxx jest dostępność różnorodnych produktów pod jednym dachem, natomiast dzięki regularnym dostawom, można polować na markowe prezenty aż do samych świąt. W praktyce oznacza to, że poszukiwacze skarbów znajdą wymarzone, unikatowe upominki dla bliskich nawet w ostatniej chwili.

Pomaganie w świątecznym duchu

Magia świąt na Maxxa to także chęć dzielenia się radością z innymi. Dlatego w sklepach 
TK Maxx co roku pojawia się kolekcja produktów charytatywnych, z których dochód zasila program Akademia Przyszłości. Tym razem są to materiałowe ozdoby choinkowe, kartki oraz świąteczne skarpetki, które świetnie sprawdzą się jako upominek mikołajkowy – mały prezent, który robi wielką różnicę, ponieważ kupując artykuł z kolekcji charytatywnej, pomagasz dzieciom z lokalnych społeczności spełniać ich marzenia.

 

TK Maxx

 

Karta upominkowa - prezent dla każdego

A może pragniesz podarować bliskim trochę ekscytacji? Odkryj karty upominkowe TK Maxx, dzięki którym Twoi bliscy sami upolują swój wymarzony upominek! Karty nigdy nie tracą ważności, można je doładować dowolną kwotą do 999,99 zł i zrealizować w wybranym sklepie. Dostępne są w Twoim najbliższym TK Maxx, a także na stronie www.tkmaxx.pl/Karty-Upominkowe.

Odkryj bogactwo fantastycznych prezentów w TK Maxx i świętuj na Maxxa!

Zobacz również:
Lekarze coraz częściej przestrzegają przed niebezpiecznym trendem zwanym dry scooping, który staje się popularny wśród bywalców siłowni oraz użytkowników TikToka.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ