[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Torba na siłownię: co w niej masz?

Po wyczerpującym treningu wcale nie musisz wracać do domu, aby się ogolić przed randką czy wziąć prysznic przed pracą. Wystarczy, że na siłownię zabierzesz odpowiednio spakowaną torbę i wrzucisz do niej minikosmetyki, które nie zajmują dużo miejsca. Orzeźwią Cię także po ciężkim wysiłku!

torba na siłownie Kreatyna, paski do martwego i pudełko z kurczakiem? Zadbany facet ma w swojej torbie nieco więcej gadżetów. (fot. Wiesław Jurewicz)
Ulga po goleniu

Balsam nałożony zaraz po goleniu redukuje uczucie pieczenia i ściągnięcia skóry. Dodatkowo zmniejsza zaczerwienienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Po jego nałożeniu i wchłonięciu, dla lepszego komfortu, możesz nałożyć krem.  

Czysta twarz

Żel skutecznie oczyszcza skórę twarzy i usuwa zrogowaciały naskórek. Przywraca świeży wygląd i wygładza skórę. Możesz go używać codziennie rano i wieczorem. Wystarczy rozprowadzić odrobinę żelu na twarzy, omijając okolice oczu, a następnie spłukać wodą. 

Orzeźwiający prysznic

Aksamitna konsystencja oczyszcza ciało, ale przede wszystkim orzeźwia, redukując też napięcie i stres. Wygładza skórę i przywraca jej witalność. Dodatkowo uwalnia skórę od toksyn i stymuluje do działania 

Nawilżona skóra

Połączenie balsamu po goleniu z lekkim kremem matującym koi skórę, łagodzi podrażnienia, a przy okazji przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń. Skóra twarzy zostaje nawilżona, gładka i matowa.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij