[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

To warto kupić: sztruksy

Grubsze i cięższe niż chinosy, lżejsze niż dżinsy, gwarantują wygodę i dojrzalszy wygląd. Na dodatek łatwo zmieniają swój charakter – od stylu sportowego po smart casual. Sztruksowe spodnie - jeden z nieodłącznych elementów szafy nowoczesnego mężczyzny.

Sztruksy - jak nosić i jak o nie dbać? fot.Wiesiek Jurewicz
Jak dbać o sztruksy?

1. Sztruksowe podnie zwykle pierzesz na lewej stronie w niskiej temperaturze (30-40 stopni – sprawdź na wewnętrznej metce), strzepujesz, wywracasz, wygładzasz włókna i rozwieszasz.

2. Jeżeli koniecznie chcesz je prasować, to rób to na lewej stronie, najlepiej przez wilgotną ściereczkę i zawsze w kierunku z włosem.

3. Przechowuj je na drewnianym wieszaku, a nie upchnięte w róg szafy, wtedy posłużą Ci przez wiele lat. 

REKLAMA

Sztruksy na mecz

(zestaw z lewej) Sztruks najczęściej wykonany jest z bawełny lub mieszanki bawełny z poliestrem. Jest bardzo praktyczny – przyjemny w noszeniu, ciepły, trudno się gniecie, dlatego uważa się go za idealny na spodnie w stylu casualowym. Sztruks bardzo łatwo zmienia swój charakter. Z wełnianą marynarką i brougsami nadaje się do biura. Ze swetrem i welurowymi butami zapewni Ci udany weekend. Ze sportowymi butami i skórzaną kurtką nadaje się na męski wypad do pubu lub na mecz.

Sztruksy na weekend

(zestaw w środku) Sztruksy, dzięki swej miękkości i wadze, są lepsze niż dżinsy do weekendowego włóczenia się po mieście i spędzania wieczoru na kanapie z pilotem w ręku. Kupując sztruksy, musisz zwrócić uwagę na ich skład – im mniej sztucznych włókien, tym lepiej. Kiepskiej jakości materiał lubi się elektryzować i przyciągać kłaczki. Sztruks lubi ulegać wyświeceniu, dlatego powinieneś wiedzieć, jak się z nim obchodzić. Pamiętaj o zasadach o których przeczytałeś na samym początku.

Sztruksy na randkę

(zestaw z prawej) Kiedyś sztruksy nosili jedynie angielscy, zubożali studenci; potem pokochały je dzieci-kwiaty, a teraz, w czasach królowania dżinsu, sztruksowe spodnie awansowały do półki z napisem: „codzienna elegancja”. Bordowe sztruksy i aksamitna marynarka to klasyczny zestaw uświęcony przez reguły dress-code'u i nadaje się nawet na kolację. Szare sztruksy, noszone do miękkich, zamszowych mokasynów i sportowej marynarki, doskonale nadają się na randkę.

MH 03/2013

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij