[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Szkoła Stylu Men's Health: ubiór wieczorowy

Jeśli dostaniesz zaproszenie na wieczorową promocję nowego modelu samochodu lub na imprezę połączoną z degustacją wina, sprawdź, czy nie napisano, jak powinieneś się ubrać. Dzięki temu unikniesz poważnych kłopotów.

elegancki facet styl fot. Kamil Majdański
Szkoła Stylu Men's Health

Zapraszamy na lekcję dress code'u ze znanym arbitrem elegancji, wykładowcą Akademii Dyplomatycznej – Krzysztofem Łoszewskim.

Smoking

Smoking nie ma jednego fasonu. Jednorzędowy lub dwurzędowy - stanowi niepodważalny kanon męskiej uniwersalnej elegancji. W zaproszeniu napisano: czarny krawat, black tie lub cravate noire?

To znaczy, że musisz(!) przyjść w smokingu. Najbardziej elegancki męski strój wieczorowy uszyty jest z czarnej wełny. Klapy marynarki obowiązkowo kryje czarny jedwab. Do białej koszuli z podwójnymi mankietami wiążesz czarną muchę, a na nogi zakładasz czarne, sznurowane lakierki.

REKLAMA

elegancki facet styl fot. Kamil Majdański
Garnitur

Na bilecie znalazłeś semi-formal lub cocktail attire? Wystarczy czarny garnitur. Granatowy czy grafitowy nie wchodzą w grę. Zwróć uwagę, czy leży idealnie: od tego będzie zależała ocena Twojej sylwetki.

Poza tym pamiętaj, aby do białej koszuli z pojedynczymi lub podwójnymi mankietami założyć ciemny krawat, który podkreśli powagę sytuacji.

elegancki facet styl fot. Kamil Majdański
Marynarka

Jeśli dress code imprezy określono mianem business casual, załóż czarną marynarkę i bawełniane dżinsy lub czarne chinosy tego samego koloru. Nie lubisz krawatów? Nie musisz ich zakładać, ale trampki zamień na ciemne półbuty. Zachowasz luz i swobodę, ale możemy Cię zapewnić – będziesz wyglądał zdecydowanie lepiej.

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij