Szkoła Stylu Men's Health: co ubrać na Wigilię?

Wybór ubrania na spotkanie przy świątecznym stole nie zależy od surowych zasad dress code’u, lecz od sytuacji, w jakiej się znajdziesz. Czarny garnitur zostaw w szafie. Włóż coś kolorowego, ale trzymaj się klasyki, bo jest niezawodna.

styl wigilia fot. Kamil Majdański
fot. Kamil Majdański
Zapraszamy na lekcję dress code'u ze znanym arbitrem elegancji, wykładowcą Akademii Dyplomatycznej Krzysztofem Łoszewskim.

REKLAMA

1. Wigilia w domu

Na wigilijną kolację z rodziną ubierz się swobodnie, ale elegancko. Do białej koszuli, dzianinowej kamizelki w kontrastowym kolorze oraz bawełnianych chinosów włóż marynarkę w drobny wzór o stonowanym kolorze. Ulubione kapcie zamień na brązowe derby. Podkreślą Twój szyk i dojrzałe podejście do rodzinnych uroczystości.

Zestaw: marynarka Tommy Hilfiger 1599,95 zł, koszula Bytom 249,90 zł, pulower Recman 109 zł, sztruksy KappAhl 159,99 zł, buty Wojas 219 zł

REKLAMA

REKLAMA

styl wigilia fot. Kamil Majdański
fot. Kamil Majdański

2. Święta u teściów

Zamiast oficjalnego garnituru proponujemy zestaw skomponowany z tkanin o różnych kolorach. Do marynarki w modną kratę załóż koszulę z podwójnym mankietem. Pamiętaj, żeby delikatnie wysuwał się z rękawa. Opatrzony krawat zastąp muszką. W tym wypadku brązowe derby będą prezentowały się lepiej niż czarne.

REKLAMA

Zestaw: marynarka Vistula 799 zł, koszula Giacomo Conti 229 zł, mucha Recman 39 zł, spodnie Bytom 399,90 zł, buty Kazar 649 zł

REKLAMA

styl wigilia fot. Kamil Majdański
fot. Kamil Majdański

3. Spotkanie z przyjaciółmi

Z tej okazji nie musisz ubierać się zbyt formalnie. Zestaw bawełniany lub kaszmirowy, cienki golf z koszulą. Do tego dobierz sztruksowe spodnie. Zrezygnuj z marynarki na rzecz sportowej kurtki. W kieszonkę wsuń zabawną poszetkę. Prawda, że lepiej? Modny luz pozwala naprawdę na wiele.

REKLAMA

Zestaw: golf KappAhl 129,99 zł, koszula Wólczanka 199,90 zł, spodnie Vistula 299 zł, kurtka Recman 529 zł, poszetka Recman 59 zł, pasek Gino Rossi 229,90 zł, buty Kazar 649 zł

Zobacz również:
Paul Fabritz z PJF Performance w Kalifornii zmienia sposób, w jaki atleci – Ci z elity i amatorzy – budują siłę nóg. Zobacz, co możesz zyskać, wykorzystując stworzony przez niego sposób wykonywania przysiadu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA