Świeżość non stop!

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, na trybunach czy też planujesz kibicować swojej ulubionej drużynie podczas zbliżających się Mistrzostw Świata – dzięki niezwykłej świeżości swoich ubrań czujesz się przygotowany na każde wyzwanie i zawsze jesteś w stanie dać z siebie wszystko.

Lenor

To tak, jak rekordowi mistrzowie FC Bayern Monachium, klubu którego oficjalnym partnerem została marka Lenor Unstoppables. Jednak aktywny tryb życia niesie ze sobą zadanie prawie niemożliwe do wykonania, czyli utrzymanie przez długi czas  świeżości odzieży sportowej. Perełki zapachowe do prania Lenor Unstoppables  rozwiązują ten problem.

REKLAMA

Innowacyjna technologia skutecznie pochłania przykre zapachy i uwalnia intensywną, przyjemną woń, utrzymując ubrania w świeżości przez długi czas. Ponieważ produkt nie zawiera składników zmiękczających, idealnie nadaje się do prania odzieży sportowej i funkcjonalnej, która ze względu na swoje zastosowanie szybko zaczyna przesiąkać brzydkim zapachem.

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables dostępne są w 4 orzeźwiających zapachach: Fresh, Bliss, Lavish i Dreams.

Zobacz również:
Miałem już zamykać biegowy sezon, gdy do redakcji trafił startowy model marki Saucony, Endorphin Pro 2. Od tamtej pory każdy dzień zaczynam od sprawdzenia prognozy pogody, bo kolejnych szybkich "dziesiątek" w zasadzie nie mam dość.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA