[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Styl: wodoodporne buty

Kolekcja Amphibiox firmy Geox to początek nowej generacji wodoodpornych butów. Poznaj 6 powodów, dlaczego warto je kupić. 

buty, wodoodporne buty fot. Materiały prasowe
To włoska marka, która specjalizuje się w produkcji obuwia z oddychającą podeszwą. Jej założyciel, Mario Moretti, opatentował 40 nowych technologii.

REKLAMA
 

1. Ciepło

Wnętrze buta jest wyłożone ciepłą, oddychającą tkaniną, która powoduje, że stopa ani się nie przegrzewa, ani nie marznie. Góra cholewki jest również ocieplona, a w wersji wykonanej z brązowej skóry dodatkowo wykończona ozdobną tkaniną w kratkę.

2. Stabilność

Solidna podeszwa jest wykończona kilkoma warstwami gumy tak bieżnikowanej, żeby zapewniała stabilność nawet na śliskich nawierzchniach. O jakości buta świadczy m.in. to, że podeszwa jest zszyta z cholewką, a nie sklejona. To zapewnia butom długowieczność. 

3. Odporność

Te buty są wykonane ze specjalnie spreparowanej skóry – cienka membrana blokuje przedostawanie się wilgoci do środka buta. Jeżeli zaimpregnujesz cholewkę przed pierwszym użyciem firmowym środkiem, na butach nie pojawią się zacieki.

4. Oddychanie

 Podeszwa buta ma opatentowaną przez Geox perforację, która odprowadza pot na zewnątrz, nie pozwalając przedostać się wilgoci do wewnątrz. Podeszwa wygląda na bardzo masywną, ale jest lekka i zapewnia wysoki komfort noszenia.

5. Styl 

Góra buta przypomina klasyczne brougsy z charakterystycznymi przeszyciami i dziurkowaniami. Połączenie wodoodpornej technologii z klasycznym fasonem cholewki gwarantuje ciepło i suchość w środku, a nienaganny styl na zewnątrz.

6. Termoregulacja

To nowa generacja wodoodpornych butów – zarówno podeszwa, jak i cholewka nie przepuszczają wody, oddychają i utrzymują stopę w odpowiedniej temperaturze. A lekkość buta sprawia, że możesz je nosić przez cały dzień. 

MH 11/2012

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij