[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Styl: letni garnitur

Uszyty z przewiewnych tkanin, skrojony tak, by podkreślał sylwetkę, nie boi się kolorów. Sprawdzi się i na biznesowym spotkaniu, i na ślubie przyjaciela. 

garnitury letnie fot. Wojciech Małkowicz
Do biura

 

REKLAMA

fot. Wojciech Małkowicz

 

REKLAMA

Granatowy garnitur z wełny z dodatkiem jedwabiu idealnie sprawdzi się na ważnych spotkaniach – świetnie się nosi, jest lekki, przewiewny i wygląda bardzo elegancko.

 • garnitur Bytom 1799 zł
 • koszula Strellson 269 zł
 • poszetka Lantier 99 zł
 • krawat Lantier 149 zł
 • buty Primamoda 399,90 zł
 • zegarek Candino 699 zł
 • krawat Lantier 149 zł  

Firma to zespół graczy, a nie zbiór gwiazd, dlatego w pracy dostosuj swój wygląd do obowiązującego dress code'u. Jeżeli w Twojej firmie nosi się od rana garnitury, granatowy garnitur z cienkiej wełny uratuje Cię w niejednej sytuacji.

Ten kolor świetnie sprawdza się w biznesie, a lekka wełna z domieszką jedwabiu zapewni Ci komfort noszenia nawet w cieplejsze dni. Uszanowanie korporacyjnego dress code'u uczyni Cię członkiem zespołu, ale podrasowanie uniformu przez brązowe, a nie czarne buty pokaże, że nie jesteś jedynie trybikiem w maszynie.

Letni wieczór

 

REKLAMA

fot. Wojciech Małkowicz

 

REKLAMA

Bawełniany garnitur z lekkim satynowym połyskiem w kolorze czerwonego wina. Z ciemną koszulą sprawdzi się na wieczorne wyjście na wernisaż czy kolację.

 • garnitur Strellson 1499 zł
 • koszula Bytom 199,90 zł
 • poszetka Vistula 79 zł
 • krawat Bytom 129,90 zł
 • buty Strellson 499 zł
 • zegarek Alpina 3390 zł  

Spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej lub w samochodzie wymaga stroju wykonanego z tkanin, które się nie gniotą. Wiadomo, że cienka wełna, len i bawełna przepuszczają powietrze i dają komfort latem, ale do najłatwiejszych materiałów w noszeniu nie należą. Dobrym rozwiązaniem są ubrania wykonane z naturalnych włókien, które mają w swoim składzie około 20% wiskozy. Nowoczesne, sztuczne włókna przepuszczają powietrze i noszą się równie komfortowo, jak wełny. 

Na sportowo

 

REKLAMA

fot. Wojciech Małkowicz

 

REKLAMA

Skrojony blisko ciała, w intensywnym błękitnym kolorze, ze sportowym zacięciem. Najlepiej łączyć go z równie wyrazistymi koszulami lub bardzo modną tego lata kratką.

 • garnitur Vistula Red 1499 zł
 • koszula Bytom 249,90 zł
 • poszetka Bytom 89,90 zł
 • krawat Bytom 129,90 zł
 • buty Vistula 799 zł
 • pasek Vistula 99 zł  

Zadaniem spodni jest wydłużenie sylwetki – po to wymyślono kanty. Żeby mogły spełniać swoją rolę, muszą od góry do dołu przebiegać prosto, bez żadnych załamań. Dlatego spodnie powinny być odpowiednio długie. To nieprawda, że nogawka z tyłu powinna dotykać obcasa – nogawki są wówczas za długie i z przodu tworzy się fałda na bucie, co zakłóca linię kantu.

Spodnie powinny sięgać 2-3 cm nad obcasem – to zależy od szerokości nogawki. Włosi lubią bardzo krótkie spodnie – takie, które ledwie dotykają cholewki buta. Nie tylko buty są wtedy widoczne w całości, ale i skarpetki. Takie spodnie wyglądają bardzo stylowo, pod warunkiem że są wąskie i mają u dołu mankiet. 

MH 05/2014 

Produkty z kategorii: garnitury znajdziesz w sekcji MH Zakupy: garnitury granatowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij