Styl MH: postaw na dodatki

W dobrym garniturze każdy wygląda dobrze, ale to dodatki wyróżnią Cię z tłumu dobrze ubranych facetów - warto więc, abyś zadbał o szczegóły. Przedstawiamy listę 12 rzeczy, która naprawdę robią różnicę.

stylowe akcesoria Wiesiek Jurewicz
fot. Wiesiek Jurewicz

1. Skórzana torba

REKLAMA

Kobiety potrzebują tysiąca torebek do jeszcze większej liczby par butów. Tobie wystarczy solidna, skórzana torba. Koniecznie matowa, żeby wyróżnić się z lakierowanego tłumu.

2. Dziergany krawat typu knit

Dzianinowy krawat z prostokątnym wykończeniem to dobry dodatek do koszuli z miękkim kołnierzykiem i guziczkami. Świetnie wygląda nawet bez marynarki – wystarczy że założysz wycięty sweter.

3. Etui na IPada

Anglicy zwykli mawiać, że każdy kolor jest dobry, byle byłby beżowy. Chyba mają trochę racji. Etui w tej barwie sprawi, że będziesz wyglądał na odpowiedzialnego, ale nie na nudziarza.

4. Skórzany portfel

Prawdziwy mężczyzna powinien mieć prawdziwy portfel, a nie trzymać drobniaki w kieszeniach. Wybierz bezpieczny, ciemny brąz, który doda Ci szyku.

5. Wieczne pióro

Jeśli mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy, to negocjacje należy zakończyć zamaszystym podpisem pod kontraktem. Pióro ze złotą stalówką to niezbędne minimum.

6. Buty typu wsówki

Podobno każdy facet powinien mieć parę butów wsuwanych. Są znacznie bardziej eleganckie od trampek, które nosisz na co dzień, i zdecydowanie mniej poważne od klasycznych oxfordów.

7. Spinka do krawata

Znajomi mówili Ci, że spinka jest już passé? Nie mieli racji. Ten mały dodatek pozwala odróżnić mężczyzn stylowych od stylowo przebranych. Pamiętaj tylko, żeby była węższa od krawata.

8. Zegarek

Nie sztuka wydać majątek na zegarek, sztuka zrobić to mądrze. Niebieski pomaga skupić uwagę. Od teraz będzie ona skoncentrowana wyłącznie na Tobie.

9. Poszetka we wzór paisley

Kiedyś poszetka musiała nawiązywać do koloru krawata. Teraz może występować jako samodzielny element stroju. Może odważysz się na turecki wzorek, który wrócił ostatnio do łask?

10. Etui na smartfona

Zapewnie nie rozstajesz się z telefonem, dlatego zadbaj o to, aby on nie musiał się rozstawać z Tobą. Na przykład po upadku z wysokości. Wytrzymała, szara obudowa doskonale Ci w tym pomoże.

11. Skórzany pasek

Taki pasek bezpiecznie jest łączyć z monochromatycznymi koszulami. Wówczas wzór w pepitkę, czyli drobną dwukolorową kratkę, będzie przyciągał wzrok, a nie rozpraszał uwagę.

12. Okulary przeciwsłoneczne

Czułe spojrzenie 91% kobiet uważa mężczyzn w okularach przeciwsłonecznych za seksownych (Harris Interactive). Dlatego pozwól sobie na zaokrąglone oprawki, które rzucają na kolana, ale nie przypominają raybanowej sztampy.

MH 10/14  

Zobacz również:
Zbuduj mięśnie i zrelaksuj ciało oraz umysł, łącząc trening siłowy z elementami jogi. Tak trenują w Navy SEALs. 
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA