[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Skóra rządzi: kurtka skórzana w wielu wydaniach

Pilotki, ramoneski, szwedki – rzadko który mężczyzna zna te nazwy, choć tak powinien brzmieć wykaz zawartości męskich szaf. Skórzane kurtki rządzą. Przez większość roku. A tego roku, a zwłaszcza tej zimy, szczególnie. 

skóra, kurtka skórzana fot. Wiesiek Jurewicz
Gatunek skóry to podstawa

Mocna i mięsista będzie świetną inwestycją. Na zimę najlepsze są kurtki ze skóry owczej. 

Kołnierz - najlepiej futrzany

Wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, że to kurtka na zimę, a Ty niewątpliwie będziesz uchodzić za znawcę najnowszych trendów. 

Ocieplenie

Dobrze, jeżeli jest termoizolacyjne. To utrzymuje odpowiednią temperaturę przy ciele w sposób, jaki do tej pory zarezerwowany byłwyłącznie dla specjalistycznej odzieży zimowej. 

Jeżeli planujesz w niej obskoczyć wiele okazji, to wybierz tę o klasycznym kroju. Zwróć uwagę na zapięcie. Pamiętaj, że guziki nadają bardziej elegancki charakter. 

 

REKLAMA

REKLAMA

skóra, kurtka skórzana fot. Wiesiek Jurewicz
1. Skóra, sztruksy i jasny, gruby sweter to świetny zestaw na weekend w mieście. Całość dopełnią dodatki pod kolor – rękawiczki, szalik i skórzane buty na grubej, jasnej podeszwie. 

 

REKLAMA

skóra, kurtka skórzana fot. Wiesiek Jurewicz
2. Dżinsy, bluza i wysokie buty od razu nadają skórzanej kurtce bardziej sportowego charakteru. Możesz tak iść na siłownię, ubrać się w podróż lub spotkać się z kumplami. Pamiętaj tylko, że w takim zestawie lepiej, jeżeli kurtka nie jest zapięta pod szyję.

 

REKLAMA

REKLAMA

skóra, kurtka skórzana fot. Wiesiek Jurewicz
3. Klasyczna, dwurzędowa kurtka skórzana świetnie sprawdzi się również podczas formalnych okazji. Koszula, krawat (najlepiej z dzianiny) i wełniane lub z grubej bawełny, ale o prostym, eleganckim kroju spodnie to idealny zestaw do pracy. Do takiego stroju załóż sztyblety. 

MH 12/2013

 

Produkty z kategorii: kurtki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kurtki męskie sportowe

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij