[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Reguły noszenia garnituru: do pracy i wieczorowo

Garnitur może zapewnić Ci awans w pracy, poprawić Twoją pozycję w towarzystwie i zwiększyć atrakcyjność w oczach kobiet. Trzeba tylko wiedzieć, jak go nosić. MH daje Ci zbiór powszechnie uznanych, uniwersalnych zasad, które otworzą Ci drogę do sukcesu.

Kupno właściwego garnituru wymaga czasu, wiedzy i pieniędzy, ale satysfakcja z faktu, że świetnie w nim wyglądasz, jest bezcenna. (fot. Rob Pitman 2011/shutterstock.com)
Praca


Garnitur jest Ci niezbędny nie tylko do godnego reprezentowania firmy, w której pracujesz. Pomoże Ci także osiągnąć odpowiednią pozycję wewnątrz niej.

Zasada 1:

Mężczyzna, który przychodzi na rozmowę z szefem ubrany w dopasowany garnitur, idealnie wyprasowaną koszulę i lśniące buty, zdaje się mówić: "Wiem, kim jestem, na co mnie stać i zasługuję na tę posadę".

Zasada 2:

Nie noś garnituru droższego niż Twój szef, ale ubieraj taki, który pasuje do stanowiska, o które się starasz, a nie do tego, na którym teraz pracujesz.

Zasada 3:

Oryginalny krawat mógłby świadczyć o Twoim poczuciu humoru, ale naprawdę zabawni ludzie rzadko robią z siebie błaznów. Zamiast krawata w śmieszny wzór, załóż klasyczny w skośne pasy lub drobny geometryczny deseń i zawiąż go w modny, pojedynczy węzeł.

DLA MIŁOŚNIKÓW KLASYKI: Derby i oksfordy

Zasada 4:

Ubieraj się tak, jak oczekują tego Twoi klienci. Staranny strój to sygnał, że ich szanujesz.

REKLAMA

Zasada 5:

Lepiej czuć się głupio, będąc za dobrze ubranym, niż wstydzić się, że jest się niedostatecznie dobrze ubranym. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki dress code obowiązuje na spotkaniu, załóż garnitur. Najwyżej zdejmiesz krawat.

Zasada 6:

Porządne buty są zawsze w całości wykonane ze skóry. Żadnych podeszw z kauczuku. Chyba że są to buty z ostatniego pokazu Prady, a Ty lubisz być postrzegany jako fashion victim.

Zasada 7:

Brązowe buty i czarny garnitur zawsze wyglądają głupio. Brązowe buty i granatowy lub szary garnitur - świetnie.

Zasada 8:

Mniej znaczy więcej. Klasyczny zegarek na skórzanym pasku lub cienkiej, metalowej bransolecie świadczy o znajomości reguł. Dobra marka jest w cenie, przesadne zdobienia - nie. Cyferblaty wysadzane kamieniami zostaw Beckhamowi.

Zasada 9:

Trzyczęściowy garnitur dodaje powagi i dobrze modeluje sylwetkę. Na dodatek znowu jest bardzo modny.

Zasada 10:

Zwracaj szczególną uwagę na skarpety. Muszą być na tyle długie, by nie odsłaniały łydki przy założeniu nogi na nogę. I powinny być dopasowane kolorem do butów i spodni. Jeżeli nie masz doświadczenia w doborze skarpet, wybieraj te w jednolitym kolorze, bez żadnych wzorków - czarne do czarnych butów i czarnych lub szarych spodni, brązowe do brązowych. Do szarego garnituru i brązowych butów noś skarpety w kolorze ciemnego grafitu.

Produkty z kategorii: skarpetki sportowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: skarpetki sportowe stopki
STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij