Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.4

Randka za 20 minut - poznaj sposoby, aby była udana

Patrzysz w lustro i myślisz o chwili, kiedy wychodzisz z nią z klubu. Co będzie później? Przygotuj się, żeby wszystko poszło po Twojej myśli.

fot. Aetherial Images 2009/shutterstock.com
6 minut: zostań mistrzem ogłady

Nikt nie przepada za goleniem, ale pomyśl, że jej skóra jest delikatniejsza niż Twoja i na ostry zarost reaguje zaczerwienieniem. Nie masz wyjścia - tego wieczoru idziesz pod nóż. Najlepiej elektryczny, bo drapanie ostrzami dwa razy dziennie nie służy żadnej skórze. Jeżeli wolisz golić się tradycyjnie, powinieneś mieć pod ręką ałun (do kupienia m.in. w sieci Sephora), który natychmiast zatamuje krwawienie, i żel nawilżający, np. Lab Series Instant Moisture Gel - 125 zł, łagodzący podrażnienia po goleniu.

7 minut: problem z głowy

Weź szybki prysznic i umyj głowę. Nic nie robi gorszego wrażenia niż nieświeże włosy. Masz łupież? Po wytarciu włosów ręcznikiem wetrzyj w skórę głowy olejek chłodzący Biolage Cool Mint - 57 zł. Łupieżu nie wyleczy, ale nawilży skórę i sprawi, że nie będzie się łuszczyć. Przynajmniej na jeden wieczór problem będziesz miał z głowy.

30 sekund: uwiedź ją zapachem

Dezodorant to podstawa. Jeżeli się pocisz w sytuacjach stresu, wybierz antyperspirant, który zablokuje gruczoły potowe, np. Nivea For Men Aqua Cool - 10 zł. Niewielką ilość swojej ulubionej wody toaletowej rozpyl za uszami i na kark, w zgięciach łokci i pod kolanami. To ciepłe, dobrze ukrwione miejsca i długo utrzymują zapach.

3,5 minuty: weź sprawy w swoje ręce

Aż 76% kobiet zwraca uwagę na męskie dłonie. "Ona patrzy na Twoje dłonie zwłaszcza w chwili, kiedy jesz. I wtedy ocenia, w jaki sposób możesz ją dotykać i pieścić" - mówi specjalistka do spraw wizerunku gwiazd Jenny Cutler. Spójrz na swoje ręce. Myślisz, że chciałaby, żeby ktoś ją dotykał takimi łapami? Przytnij paznokcie i odstające skórki. Jeśli są twarde i chropowate, wetrzyj w nie specjalny balsam do skórek, który w jednej chwili je zmiękczy, np. Hydra Vegetal Yves Rocher - około 20 zł. One nie wybaczają podartych pończoch.

3 minuty: przyciągnij ją oddechem

Na koniec porządnie wyszoruj zęby i wyczyść je nitką. W trakcie kolacji nie zamawiaj potraw z dużą ilością cebuli czy czosnku i nie pij piwa. Włóż do kieszeni paczkę gum do żucia, np. Orbit Professional White, około 2,5 zł. "Nieświeży oddech to najczęściej konsekwencja zjedzonych wcześniej potraw i papierosów. Absolutnie odradzam wszelkiego rodzaju dezodoranty do ust, bo przynoszą odwrotny skutek. Guma do żucia jest najlepszym sposobem, jaki do tej pory wymyślono" - twierdzi Jenny Cutler.

Men's Health 06/2008

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij