[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Produkt Roku 2015: nagrody MH przyznane!

To już 5. edycja plebiscytu MH Produkt Roku na najlepsze kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn. W tym roku nagrody i wyróżnienia zostały przyznane według nowych kryteriów i po raz pierwszy, oprócz specjalistów i redakcji, swoje ulubione i zaufane produkty wskazali Czytelnicy MH.

Produkt Roku 2015 główne
Po co facetowi krem?

Naszym dziadkom i ojcom wystarczały woda i brzytwa, bo żyli nie tylko w innych czasach, ale i w innym środowisku. Naturalna bariera ochronna ich skóry była wystarczająca. Oni jednak nie pracowali w klimatyzowanych biurach, nie oddychali zanieczyszczonym powietrzem i nie jedli żywności z konserwantami.

Dzisiaj co druga osoba ma alergię, aż 70% mężczyzn żyjących w dużych miastach ma przesuszoną skórę, a dziura ozonowa stale się powiększa. Cywilizacja postawiła przed nami nowe wyzwania, a my musimy sobie z nimi radzić.

REKLAMA

Pytanie, czy używać kosmetyków, czy nie, powoli traci rację bytu – to jak pytać, czy w trakcie przeziębienia warto łykać tabletki lub syrop z cebuli. Wybór należy do Ciebie, ale nowocześni faceci wybierają nowoczesne rozwiązania.

Na potrzeby 5. edycji plebiscytu MH Produkt Roku podzieliliśmy wszystkie produkty na 5 kategorii w zależności od tego, jaką funkcję mają spełniać. We wszystkich wyboru najlepszych kosmetyków i akcesoriów dla mężczyzn dokonało nasze jury, złożone z ekspertów i przedstawicieli redakcji MH (przedstawiamy ich poniżej). Szóstą kategorią jest wybór Czytelników MH – to produkty, które sprawdziliście na własnej skórze.

Proszę Państwa, przedstawiamy jurorów i laureatów plebiscytu MH Produkt Roku 2015!

Jury plebiscytu MH Produkt Roku 2015

fot. Tomasz Woźny

1. Krzysztof Łoszewski

Stylista, wykładowca Akademii Dyplomatycznej, autor książek: „Dress Code – tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual – męski styl” i „Od spódnicy do spodni – historia mody męskiej”. Na zdjęciu z Ewą Ostaszewską-Krawiec, advertising managerem Men's Health.

2. Dr n.med. Danuta Nowicka

Specjalista dermatolog, autorka pierwszego w Polsce podręcznika kosmetologii dla studentów. Wieloletni ekspert „Men's Health”.

3. Dr Aneta Szulska-Schoepp

Lekarz rodzinny, specjalistka medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji męskiej skóry.

4. Aneta Martynów

Szefowa redakcji „Men's Health”, redaktor naczelna magazynu „Women's Health”, dyrektor wydawnicza Motor-Presse Polska. Na zdjęciu z Dawidem Sychowskim, dyrektorem marketingu naszego wydawnictwa.

5. Krzysztof Komar

Prezes zarządu wydawnictwa Motor-Presse Polska, wykładowca medioznawstwa w Collegium Civitas.

Produkty z kategorii: zestawy kosmetyk znajdziesz w sekcji MH Zakupy: Zestawy kosmetyków dla mężczyzn
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij