Produkt Roku 2015: nagrody MH przyznane!

To już 5. edycja plebiscytu MH Produkt Roku na najlepsze kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn. W tym roku nagrody i wyróżnienia zostały przyznane według nowych kryteriów i po raz pierwszy, oprócz specjalistów i redakcji, swoje ulubione i zaufane produkty wskazali Czytelnicy MH.

Produkt Roku 2015 główne

Po co facetowi krem?

Naszym dziadkom i ojcom wystarczały woda i brzytwa, bo żyli nie tylko w innych czasach, ale i w innym środowisku. Naturalna bariera ochronna ich skóry była wystarczająca. Oni jednak nie pracowali w klimatyzowanych biurach, nie oddychali zanieczyszczonym powietrzem i nie jedli żywności z konserwantami.

Dzisiaj co druga osoba ma alergię, aż 70% mężczyzn żyjących w dużych miastach ma przesuszoną skórę, a dziura ozonowa stale się powiększa. Cywilizacja postawiła przed nami nowe wyzwania, a my musimy sobie z nimi radzić.

Pytanie, czy używać kosmetyków, czy nie, powoli traci rację bytu – to jak pytać, czy w trakcie przeziębienia warto łykać tabletki lub syrop z cebuli. Wybór należy do Ciebie, ale nowocześni faceci wybierają nowoczesne rozwiązania.

Na potrzeby 5. edycji plebiscytu MH Produkt Roku podzieliliśmy wszystkie produkty na 5 kategorii w zależności od tego, jaką funkcję mają spełniać. We wszystkich wyboru najlepszych kosmetyków i akcesoriów dla mężczyzn dokonało nasze jury, złożone z ekspertów i przedstawicieli redakcji MH (przedstawiamy ich poniżej). Szóstą kategorią jest wybór Czytelników MH – to produkty, które sprawdziliście na własnej skórze.

Proszę Państwa, przedstawiamy jurorów i laureatów plebiscytu MH Produkt Roku 2015!

Jury plebiscytu MH Produkt Roku 2015

jury konkursu Produkt Roku 2015Tomasz Woźny
fot. Tomasz Woźny

1. Krzysztof Łoszewski

Stylista, wykładowca Akademii Dyplomatycznej, autor książek: „Dress Code – tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual – męski styl” i „Od spódnicy do spodni – historia mody męskiej”. Na zdjęciu z Ewą Ostaszewską-Krawiec, advertising managerem Men's Health.

2. Dr n.med. Danuta Nowicka

Specjalista dermatolog, autorka pierwszego w Polsce podręcznika kosmetologii dla studentów. Wieloletni ekspert „Men's Health”.

3. Dr Aneta Szulska-Schoepp

Lekarz rodzinny, specjalistka medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji męskiej skóry.

4. Aneta Martynów

Szefowa redakcji „Men's Health”, redaktor naczelna magazynu „Women's Health”, dyrektor wydawnicza Motor-Presse Polska. Na zdjęciu z Dawidem Sychowskim, dyrektorem marketingu naszego wydawnictwa.

5. Krzysztof Komar

Prezes zarządu wydawnictwa Motor-Presse Polska, wykładowca medioznawstwa w Collegium Civitas.

1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
Zobacz również:
REKLAMA