[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Poszetka: jaką wybrać i z czym ją nosić?

Noszona z krawatem dodaje szyku. Do garnituru bez krawata – podkreśla dobry styl. Do marynarki i dżinsów – dystans do siebie i mody. Tak czy siak poszetka to must have, ale musisz wiedzieć, jak dobrać ją adekwatnie do reszty ubrania. Oto parę cennych rad.

poszetki fot. Tomasz Woźny
1. Biała poszetka

Brawura: 1/10

Materiał: bawełna

Noś z: jest tak prosta, że aż w swojej prostocie wyrafinowana. Noś ją do białej koszuli i ciemnego garnituru – na bardziej oficjalne wyjścia z krawatem, na mniej – bez. Składaj ją w krawat i wysuń na prosto ok. 1 cm z kieszonki.

2. Bordowa poszetka w kropki

Brawura: 2/10

Materiał: jedwab

Noś z: świetna do szarego lub granatowego garnituru. W przeciwieństwie do bawełnianych poszetek, które wkładasz do kieszonki złożone w kwadrat, tu możesz poszaleć z kształtem.

REKLAMA

3. Poszetka w tureckie wzory paisley

Brawura: 5/10

Materiał: jedwab

Noś z: dobry wzór dla początkujących – im mniejszy, tym łatwiejszy w obsłudze. Na dodatek ten należy już do klasyki. Połączenie czerwieni i niebieskiego dobrze łączy się z granatem i szarościami. Składaj ją w trójkąt.

4. Granatowa poszetka w kratkę

Brawura: 4/10

Materiał: jedwab

Noś z: wąskim granatowym krawatem. Wtedy złóż ją na kwadrat i na prosto. A do dżinsów i granatowej marynarki bez krawata i złożoną bardziej fantazyjnie.

5. Poszetka w kolorowe fale

Brawura: 8/10

Materiał: jedwab

Noś z: ta poszetka jest tak brawurowa, że radzimy nosić ją samodzielnie, tzn. bez krawata. Złap ją w środku dwoma palcami, unieś do góry i tak powstały kielich włóż do kieszonki.

6. Granatowa poszetka w kaczki

Brawura: 6/10

Materiał: jedwab

Noś z: poszetkę w taki wzór nosimy złożoną fantazyjnie (jak nr 5) samodzielnie lub do jednobarwnego (tu granatowego lub czerwonego) krawata.

MH 10/13

Produkty z kategorii: krawaty i muchy znajdziesz w sekcji MH Zakupy: muchy męskie drewniane

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA