[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.7

Perfumy: kod dostępu do jej względów

To, czy będzie się chciała z Tobą umówić, ponoć rozstrzyga się w pierwszych 2 minutach spotkania. W procesie decyzji dużą rolę odgrywa zmysł węchu, który u niej jest 4 razy wrażliwszy niż Twój. Zajrzyj do ściągi, by podwoić swoje szanse. 

Perfumy: kod dostępu do jej względów fot. Jodie Johnson shutterstock/2015
1. Twoja idealna kobieta to…

Orędowniczka ochrony fok i (hojnej) matki natury.

Zapach, który jej się spodoba…

By zdobyć kobietę jak ona, musisz używać perfum, które przypomną jej romantyczne wakacje, słoneczną kąpiel na plaży i zachody słońca. Unikaj ciężkich, niczym opary benzyny, zapachów. One wolą opalonych, wysportowanych, pachnących świeżą bryzą chłopców.

Givenchy Gentlemen Only 50 Ml – 255 Zł

REKLAMA
 

2. Twoja idealna kobieta to…

Piękno i inteligencja w jednym. Twardy orzech.

Zapach, który jej się spodoba...

Na szczęście z pomocą przybywają naukowcy z uniwersytetu w Berlinie, którzy udowodnili, że zapachy o nucie drzewa cedrowego zwodzą jej czujność i zmysły. Wywołują bowiem wrażenie, że jesteś zdecydowanie mądrzejszy. Reszta należy do Ciebie.

Prada Luna Rossa 50 Ml – 265 Zł

3. Twoja idealna kobieta to...

Bogini seksu. Niestety, ona zdaje sobie z tego sprawę.

Zapach, który jej się spodoba...

Chcesz się dobrze bawić? Musisz jej dostarczyć rozrywki, podrażnić zmysły i obudzić ducha przygody. Twoje ciało ma emanować endorfinami, a to zapewnią Ci zapachy oparte na piżmie, z intrygującą nutą świeżych traw i cyprysu.  

Lalique Encre Noire 50 Ml – 298 Zł

4. Twoja idealna kobieta to...

Niebanalna uroda. Niebanalna kobieta. Wyzwanie.

Zapach, który jej się spodoba...

Tu nie pomoże styl macho. Romantyczne wyznania wzbudzą jedynie ironiczny uśmiech. Taką kobietę należy oczarować i... ujarzmić. To zadanie dla wanilii i tabaki, aromatów dzieciństwa: synonimów domowego ciepła, bezpieczeństwa i męskiej siły.

Tom Ford Noir 50 Ml – 308 Zł

5. Twoja idealna kobieta to…

Drapieżnik. Upolowała już niejedną zdobycz. Ceni naturalność.

Zapach, który jej się spodoba…

Taka kobieta nie potrzebuje sztuczek – ona już sobie i innym udowodniła, co chciała udowodnić. Dzisiaj ceni naturalność i aromaty słonecznej Kalifornii, pragnie zapachów ze słodką owocową nutą i faceta bez kompleksów, który wie, o co chodzi.

Gucci Made To Measure 50 Ml – 285 Zł 

MH 12/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij