[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Oczyszczanie twarzy: walcz ze smogiem

Wciąż wzrastający smog i poziom toksyn w powietrzu stają się coraz większym wrogiem dla Twojej skóry. Dlatego zainwestuj w niezawodną, ochronną tarczę, dzięki której stan Twojej cery nie będzie na przegranej pozycji.  

Pielęgnacja męskiej twarzy Nigdy nie olewaj właściwej pielęgnacji twarzy - to Twoja wizytówka.
Skóra twarzy każdego dnia narażona jest na negatywne skutki smogu i innych zanieczyszczeń powietrza, które fatalnie wpływają na jej kondycję. „Skóra znajduje się w tzw. stresie oksydacyjnym, czyli chmurze wolnych rodników. Są to bardzo aktywne, szkodliwe cząsteczki, które przyczyniają się do powstania podrażnień, alergii, wysuszenia się skóry, a także znacznie przyspieszają jej starzenie” – wyjaśnia dermatolog, dr n. med. Danuta Nowicka.

Zapewnia, że mężczyźni, mimo że warstwa ochronna ich skóry jest na ogół grubsza niż u kobiet, również powinni używać tarczy do walki ze smogiem. Dlatego, drodzy Panowie, natłuszczajcie i nawilżajcie skórę, stosujcie na co dzień filtry przeciwsłoneczne, a na noc preparaty, które naprawią działanie niszczących rodników – takich z witaminą C, E, resweratrolem, likopenem i kwasem ferulowym.

REKLAMA

1. Clinique For Men, Spf 21 Moisturizer

Lekki, beztłuszczowy krem nawilżający z ochroną przeciwsłoneczną. Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, aby długofalowo optymalizować stopień nawilżenia skóry. Chroni przed smogiem i wszelkimi zanieczyszczeniami powietrza. Dodatkowo zabezpiecza cerę przed negatywnym promieniowaniem UV.

  • Cena: 189 zł; clinique.com.pl  

2. Dr. Brandt Skincare® Oxygen Facial™ Flash Recovery Mask

Maska dotlenia skórę, nawilża ją i usuwa z niej toksyny, zanieczyszczenia środowiska, opary i metale ciężkie. Przywraca cerze zdrowy wygląd.

  • Cena: 289 zł; sephora.pl  

3. Lab Series Skincare For Men , Pro Ls All-In-One Face Cleansing Gel

Żel zamienia się w intensywną pianę, która nie tylko usuwa martwy naskórek i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń, ale także głęboko oczyszcza pory, pomagając ożywić wygląd skóry.

  • Cena: 69 zł; douglas.pl  

4. Grown Alchemist, Detox Serum Antioxidant

Lekkie, szybko wchłaniające się serum zwalcza wolne rodniki tlenowe, węglowe i azotowe. Pozostawia skórę nawilżoną i zdrową.

  • Cena: 249 zł; pell.pl  

5. Ziaja, Krem na dzień ochronno-łagodzący

Emulsja nawilża, przywraca cerze zdrowy wygląd, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Jagody acai są świetnymi antyoksydantami.

  • Cena: 10,50 zł; ziaja.com  

6. Insight Man, Krem po goleniu

Bogaty we flawonoidy i substancje przeciwutleniające, które zapobiegają starzeniu się skóry i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

  • Cena: 29 zł; insightshop.pl  

7. Origins, Modern Friction™ Natural Gentle Dermabrasion

Pasta ze skrobią ryżową złuszcza naskórek, usuwając ze skóry wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i wolne rodniki. Sok z liści aloesu zmniejsza podrażnienia, a witamina C poprawia wygląd skóry.

  • Cena: 199 zł; sephora.pl 

Rada MH:

Mężczyźni miewają wiele problemów ze skórą, włosami i pielęgnacją ogólnie. Zobacz, na czym powinieneś się skupić, by Twoja facjata zawsze wyglądała na odpowiednio zadbaną i wypielęgnowaną.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij