Nowa przygoda na horyzoncie z Montblanc Explorer Ultra Blue

Montblanc to jedna z najsławniejszych luksusowych marek świata. Ta stuletnia marka zbudowała swą renomę, dzięki ręcznemu tworzeniu wysokiej jakości akcesoriów piszących. Portfolio Montblanc jest niezwykle bogate. Zawiera ono nie tylko artykuły piśmiennicze z których słynie marka, ale także akcesoria skórzane, zegarki, okulary, biżuterię, a od roku 2001 również zapachy.

Montblanc Explorer Ultra Blue Montblanc Explorer Ultra Blue

Montblanc to więc dużo więcej niż tylko akcesoria do pisania. W swoim DNA zapisaną ma kreatywność i międzynarodowość, by przekraczać granice i odkrywać nowe terytoria.
Właśnie ten niepohamowany duch przygody i odkrywania charakterystyczny dla marki Montblanc wyrażony został, w 20 rocznicę stworzenia pierwszego zapachu marki, w nowej kreacji zapachowej dla mężczyzn – Montblanc Explorer Ultra Blue Eau de Parfum.

Błękit to kolor nieba i mórz, to kolor pokrytych lodem szczytów górskich i rozległych jezior. Na horyzoncie każdego poszukiwacza przygód błękit zawsze zachęca do odkrywania i eksploracji. Stanowi również inspirację dla zapachu Montblanc Explorer Ultra Blue, który zaprasza do przyjęcia ducha przygody odkrywcy i wyruszenia w epicką podróż olfaktoryczną.

Montblanc Explorer Ultra Blue to oda do błękitu natury, która celebruje związek marki z otaczającym nas światem i odzwierciedla charakterystyczne cytrusowe, drzewne i morskie nuty zapachu. Trzej podróżnicy z całego świata i wyjątkowo utalentowani kreatorzy zapachów - Jordi Fernandez z Givaudan, Olivier Pescheux i Antoine Maisondieu - połączyli siły, aby opracować oryginalny zapach pasujący do dzisiejszego odkrywcy, który budzi pragnienie odkrycia cudów natury: nieba, jezior i gór.

Montblanc Explorer Ultra Blue Montblanc Explorer Ultra Blue

Górne nuty Montblanc Explorer Ultra Blue można opisać jako świetliste i pikantne połączenie najwyższej jakości włoskiej bergamotki i cytrusów z dodatkiem różowego pieprzu, który nadaje świeżej korzennej nuty z drzewnymi akordami przypominającymi pieprz i żywicę.
Akord morski to bijące serce zapachu. Błękitna, wodna głębia, która pochodzi z połączenia cytrusów z morskimi i przewiewnymi nutami, przywołuje świeżość alpejskich krajobrazów z subtelną nutą morskiej bryzy. Świeże, wodniste, słone nuty kontrastują z ciepłą wonią bursztynu.

Ostatni przystanek na wyspie Sulawesi w Indonezji dostarcza składników bazowych, które definiują strukturę Montblanc Explorer Ultra Blue. Paczula najwyższej jakości została stworzona wyłącznie dla Montblanc. Oczyszczona z ziemistych akordów, które zawsze jej towarzyszą, została mistrzowsko połączona z wyrafinowanym drewnem i akcentami skórzanymi.

Montblanc Explorer Ultra Bluefot. materiały prasowe

Eksploracja polega na odkrywaniu najlepszych składników oraz umiejętności łączenia ich w celu stworzenia czegoś nowego. Intensywna, nieskończona i świeża podróż Montblanc Explorer Ultra Blue nie kończy się jednak tylko na zapachu.

Flakon wzorowany na pierwowzorze – Montblanc Explorer Eau de Parfum, nawiązuje do długiej tradycji doskonałego europejskiego rzemiosła w Niemczech, Włoszech i Francji. Tworzony jest ręcznie w Montblanc Pelleteria – atelier wyrobów skórzanych we Florencji. Ochronna powłoka Ultra Blue, przypominająca w dotyku skórę, jest ozdobiona eleganckim motywem Saffiano używanym w skórzanych kreacjach Montblanc od 1926 roku oraz emblematem Montblanc wykonanym w manufakturze marki w Hamburgu.

Na polerowanym, metalowym korku przywodzącym na myśl nakrętkę zabezpieczającą używaną niegdyś w pięknych samochodach typu vintage, wygrawerowany jest napis „Montblanc Explorer”.
Flakon wykonany został z grubego szkła, jego okrągły kształt symbolizuje ponadczasową solidność. Na dnie flakonu wygrawerowany został symbol marki, gwiazda-ikona, symbolizująca sześć lodowców otaczających najwyższy szczyt Europy.

Wyrusz w niezapomnianą wyprawę, by zobaczyć otwarte przestrzenie i rozległe górskie jeziora i ciesz się czystą świeżością głębokiego błękitu natury, uchwyconą w nowym zapachu od marki Montblanc.

Portfolio:

  • Montblanc Explorer Eau de Parfum 30 ml 189 pln
  • Montblanc Explorer Eau de Parfum 60 ml 279 pln
  • Montblanc Explorer Eau de Parfum 100 ml 369 pln

Zapach Montblanc Explorer Extra Blue oraz wszystkie produkty marki Montblanc dostępne są wyłącznie w perfumeriach Douglas i na douglas.pl.

Zobacz również:
Klasyczne zginanie ramion z hantlami może zbudować bicepsy, ale niekoniecznie siłę, której potrzebujesz w codziennym życiu. Oto funkcjonalny trening, który da Ci i masę, i siłę funkcjonalną, a w którym klasyczne ćwiczenia robisz w pozycji, w której pracują wszystkie mięśnie. Trenuj trzy razy w tygodniu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ