Najlepsze męskie produkty do golenia [Męski Produkt Roku 2017]

Czy jesteś brodaczem, czy nie, chcąc być cywilizowanym facetem, musisz dbać o zarost. Wybraliśmy dla Ciebie produkty, które wydatnie Ci w tym pomogą.

Produkty do golenia

1. Najlepszy balsam po goleniu

Tołpa Dermo Men Sensitive Łagodzący balsam po goleniu

REKLAMA

„Działa na podrażnioną skórę jak opatrunek. Błyskawicznie się wchłania, nie szczypie w miejscach skaleczeń. Arnika dobrze łagodzi podrażnienia” – zachwala Krzysztof Kulesza. Dodatkowo odżywia skórę i niweluje zaczerwienienia.

  • Cena: 15,99 zł

2. Najlepsza pianka/żel do golenia

American Crew Protective Shave Foam

Droga, ale bardzo wydajna. Zwiększa poślizg ostrza, chroniąc przez zacięciami. Szybko zmiękcza nawet oporny zarost. Bardzo dobrze nawilża skórę i łagodzi podrażnienia spowodowane tarciem ostrza. Panowie docenili nowatorskie, bardzo męskie opakowanie, panie – piękny zapach.

  • Cena: 54 zł

3. Najlepszy preparat do stylizacji brody

Tołpa Dermo Men Barber Balsam–żel do twarzy z zarostem i brodą

„Lekki, bardzo miły w użyciu, odżywia zarost i nawilża skórę. Bardzo dobry produkt” – rekomentuje posiadacz brody Krzysztof Kulesza.

  • Cena: 22,39 zł 

4. Najlepszy preparat do stylizacji brody

Platinum Men Dr Irena Eris, Olejek do brody – Beard Maniac

Pierwsze miejsce – ex-aequo z preparatem Tołpy – przyznaliśmy mu ze względu na bogatą kompozycję olejów: migdałowego, calona i arganowego. Odżywia nawet bardzo suche włosy zarostu i atopową skórę.

  • Cena: 79 zł

5. Największa innowacja

Ziaja Yego Sensitiv

Woda po goleniu na zacięcia i podrażnienia dla mężczyzn Ziołowo-drzewna woda toaletowa. W nucie głowy grejpfrut i kardamon, natomiast w nucie serca liść lipy, gałka muszkatołowa oraz drzewo cedrowe.

  • Cena: 7,70 zł

6. Najlepsza maszynka do golenia

Gillette Fusion ProShield

Goli bardzo blisko skóry. Ma specjalny pasek nawilżający, który zwiększa poślizg ostrza. Ruchoma na wszystkie strony główka maszyki pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków twarzy. Chcieliśmy ją ukarać za cenę nożyków, ale po prostu nie ma lepszej.

  • Cena: 57,99 zł

Zobacz również zestawienie najlepszych męskich perfum.

REKLAMA