[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Najlepsze męskie produkty do golenia [Męski Produkt Roku 2017]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Najlepsze męskie produkty do golenia [Męski Produkt Roku 2017]

Czy jesteś brodaczem, czy nie, chcąc być cywilizowanym facetem, musisz dbać o zarost. Wybraliśmy dla Ciebie produkty, które wydatnie Ci w tym pomogą.

Produkty do golenia

1. Najlepszy balsam po goleniu

Tołpa Dermo Men Sensitive Łagodzący balsam po goleniu

„Działa na podrażnioną skórę jak opatrunek. Błyskawicznie się wchłania, nie szczypie w miejscach skaleczeń. Arnika dobrze łagodzi podrażnienia” – zachwala Krzysztof Kulesza. Dodatkowo odżywia skórę i niweluje zaczerwienienia.

REKLAMA
  • Cena: 15,99 zł

2. Najlepsza pianka/żel do golenia

American Crew Protective Shave Foam

Droga, ale bardzo wydajna. Zwiększa poślizg ostrza, chroniąc przez zacięciami. Szybko zmiękcza nawet oporny zarost. Bardzo dobrze nawilża skórę i łagodzi podrażnienia spowodowane tarciem ostrza. Panowie docenili nowatorskie, bardzo męskie opakowanie, panie – piękny zapach.

  • Cena: 54 zł

3. Najlepszy preparat do stylizacji brody

Tołpa Dermo Men Barber Balsam–żel do twarzy z zarostem i brodą

„Lekki, bardzo miły w użyciu, odżywia zarost i nawilża skórę. Bardzo dobry produkt” – rekomentuje posiadacz brody Krzysztof Kulesza.

  • Cena: 22,39 zł 

4. Najlepszy preparat do stylizacji brody

Platinum Men Dr Irena Eris, Olejek do brody – Beard Maniac

Pierwsze miejsce – ex-aequo z preparatem Tołpy – przyznaliśmy mu ze względu na bogatą kompozycję olejów: migdałowego, calona i arganowego. Odżywia nawet bardzo suche włosy zarostu i atopową skórę.

  • Cena: 79 zł

5. Największa innowacja

Ziaja Yego Sensitiv

Woda po goleniu na zacięcia i podrażnienia dla mężczyzn Ziołowo-drzewna woda toaletowa. W nucie głowy grejpfrut i kardamon, natomiast w nucie serca liść lipy, gałka muszkatołowa oraz drzewo cedrowe.

  • Cena: 7,70 zł

6. Najlepsza maszynka do golenia

Gillette Fusion ProShield

Goli bardzo blisko skóry. Ma specjalny pasek nawilżający, który zwiększa poślizg ostrza. Ruchoma na wszystkie strony główka maszyki pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków twarzy. Chcieliśmy ją ukarać za cenę nożyków, ale po prostu nie ma lepszej.

  • Cena: 57,99 zł

Zobacz również zestawienie najlepszych męskich perfum.

Produkty z kategorii: po goleniu znajdziesz w sekcji MH Zakupy: po goleniu balsam

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij