[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Najlepsze męskie produkty do ciała [Męski Produkt Roku 2017]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Najlepsze męskie produkty do ciała [Męski Produkt Roku 2017]

Wiadomo, że facet umyje się i szarym mydłem, ale skoro współczesny rynek kosmetyków dla mężczyzn oferuje nam prawdziwe perełki - dlaczego mamy nie skorzystać?

Produkty do ciała

1. Największa innowacja

Zew For Men Mydło 3 w 1

To naturalne mydło z węglem drzewnym z Bieszczad myje twarz, ciało i włosy. Ma właściwości oczyszczające, bakteriobójcze i odżywcze. „Genialna formuła sztyftu, świetny skład, bardzo męskie opakowanie i zapach” – ocenia dr Joanna Suseł. Po prostu zakochaliśmy się w tym produkcie.

REKLAMA
  • Cena: 34,99 zł

2. Najlepszy dezodorant/ antyperspirant

Adidas Adipure

„Dużym plusem jest brak soli aluminium, które blokują gruczoły potowe, ale są toksyczne i mogą gromadzić się w organizmie" – wyjaśnia dr Danuta Nowicka. Z kolei technologia cotton-tech działa na zasadzie gąbki – pochłania pot i go odparowuje.

  • Cena: 14,49 zł

3. Najlepszy balsam do ciała

Biotaniqe Naturalny krem odżywczy

To jest krem-balsam. Może być używany i do twarzy, i do ciała. Oparty na nowatorskiej technologii probiotycznej, która wspiera florę bakteryjną skóry, a tym samym podnosi jej odporność, co w czasach smogu ma niemałe znaczenie.

  • Cena: 10,49 zł

4. Najlepszy produkt do mycia ciała

Korres Vetivier Root – żel pod prysznic

Grecy są dumni z tej marki. Korres to kosmetyki w 100% naturalne i tak samo skuteczne. Żel delikatnie myje, przepięknie pachnie i zawiera proteiny owsa, które nawilżają i lekko natłuszczają skórę, tak że nie potrzebuje ona dodatkowej pielęgnacji.

  • Cena: 22,39 zł  

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij