Najlepsze męskie produkty do ciała [Męski Produkt Roku 2017]

Wiadomo, że facet umyje się i szarym mydłem, ale skoro współczesny rynek kosmetyków dla mężczyzn oferuje nam prawdziwe perełki - dlaczego mamy nie skorzystać?

Produkty do ciała

1. Największa innowacja

Zew For Men Mydło 3 w 1

To naturalne mydło z węglem drzewnym z Bieszczad myje twarz, ciało i włosy. Ma właściwości oczyszczające, bakteriobójcze i odżywcze. „Genialna formuła sztyftu, świetny skład, bardzo męskie opakowanie i zapach” – ocenia dr Joanna Suseł. Po prostu zakochaliśmy się w tym produkcie.

  • Cena: 34,99 zł

2. Najlepszy dezodorant/ antyperspirant

Adidas Adipure

„Dużym plusem jest brak soli aluminium, które blokują gruczoły potowe, ale są toksyczne i mogą gromadzić się w organizmie" – wyjaśnia dr Danuta Nowicka. Z kolei technologia cotton-tech działa na zasadzie gąbki – pochłania pot i go odparowuje.

  • Cena: 14,49 zł

3. Najlepszy balsam do ciała

Biotaniqe Naturalny krem odżywczy

To jest krem-balsam. Może być używany i do twarzy, i do ciała. Oparty na nowatorskiej technologii probiotycznej, która wspiera florę bakteryjną skóry, a tym samym podnosi jej odporność, co w czasach smogu ma niemałe znaczenie.

  • Cena: 10,49 zł

4. Najlepszy produkt do mycia ciała

Korres Vetivier Root – żel pod prysznic

Grecy są dumni z tej marki. Korres to kosmetyki w 100% naturalne i tak samo skuteczne. Żel delikatnie myje, przepięknie pachnie i zawiera proteiny owsa, które nawilżają i lekko natłuszczają skórę, tak że nie potrzebuje ona dodatkowej pielęgnacji.

  • Cena: 22,39 zł  
Zobacz również:
REKLAMA