[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Najlepsze męskie perfumy [Męski Produkt Roku 2017]

Zobacz, które męskie perfumy, zdaniem naszego wymagającego jury, znalazły się na podium najlepszych zapachów 2017 roku. 

Męskie perfumy Zapach to Twoje drugie ID.
Facet w każdej sytuacji chce się czuć jak facet. W trakcie codziennej toalety też. Właśnie dlatego ponad 100 lat temu wymyślono barber shopy. Tam przychodziło się, by pogadać o ważnych męskich sprawach bez owijania w bawełnę: ponarzekać na przekręty, podyskutować o polityce, skomentować tyłek żony sąsiada.

A wszystko to podczas strzyżenia, trymowania i przykładania ciepłych kompresów na goloną twarz. Bo jasne wówczas było, że prawdziwy facet ma nie tylko silne pięści i zasady, ale też wypastowane buty i dobrze przystrzyżone włosy. Moda na barber shopy wraca, a wraz z nimi nowa definicja zadbanego faceta.

REKLAMA

Większość nowości dla mężczyzn odwołuje się do motywu podróży. Nuty cytrusowo- ziołowe przywodzą wspomnienia krajobrazów rozgrzanych słońcem.

Troska o swój wizerunek przestaje być czymś, o czym nie mówi się głośno. Mężczyźni zaczynają mieć swoje pielęgnacyjne rytuały, zwracają uwagę na jakość i wygląd kosmetyków stojących na ich półce. Ku własnej satysfakcji i uciesze kobiet.

1. Najlepszy na dzień

Dior Homme Sport

To już trzecia edycja tego zapachu i tak samo jak dwie poprzednie energetyzuje świeżością. Pomarańcza i grejpfrut zostały wyostrzone nutami gałki muszkatołowej i pieprzu. Na końcu pojawia się nuta drzewna, dodająca kompozycji klasy. Kandydat na bestseller.

  • Cena: 319 zł

2. Najlepszy na weekend

Ermenegildo Zegna Acqua di Bergamotto

Zapach zbudowany na esencji włoskiej bergamotki, uprawianej tylko w Kalabrii we Włoszech. Wyczuwalny zapach rozmarynu i świeżych cytrusów przywodzi wspomnienia wakacji nad Morzem Środziemnym. Zapach ziołowy, ale świeży, ma w sobie sporo elegancji.

  • Cena: 299 zł

3. Najlepszy na wieczór

Prada Luna Rossa Carbon

To ma być zapach industrialny, dlatego naturalne nuty drzewno-kwiatowe połączono ze składnikami syntetycznymi mającymi imitować węgiel. Rzeczywiście, w kompozycji czuć zapach czegoś nadpalonego, co w połączeniu ze słodkim karmelem daje bardzo ciekawy efekt.

  • Cena: 258 zł

Jury plebiscytu Męski Produkt Roku 2017

1. Dr Joanna Suseł  - Doktor nauk medycznych, lekarz dermatolog, specjalistka medycyny estetycznej.

2. Danuta Nowicka - Doktor nauk medycznych, dermatolog, autorka podręczników kosmetologii dla studentów.

4. Krzysztof Kulesza - Stylista fryzur, organizator pokazów mody oraz autor licznych metamorfoz.

3. Aneta Szulska-Schoepp - Lekarz rodzinny, specjalistka medycyny estetycznej, autorka publikacji o pielęgnacji skóry.

5. Piotr Makowski - Redaktor naczelny Men's Health. 

Produkty z kategorii: kosmetyki i perfumy męskie znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kosmetyki dla mężczyzn apteka

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij