[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Najlepsze męskie kosmetyki do twarzy [Męski Produkt Roku 2017]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Najlepsze męskie kosmetyki do twarzy [Męski Produkt Roku 2017]

Czasy, gdy facet używał tylko pasty do zębów i wody kolońskiej dawno już minęły. Na szczęście, bo dbanie o siebie to żadna ujma na honorze. Sprawdź, które produkty do pielęgnacji męskiej twarzy warto postawić na łazienkowej półce.

Kosmetyki do twarzy

1. Najlepszy krem pod oczy

Ziaja Yego Sensitiv Wygładzający krem pod oczy dla mężczyzn

„Escyna działa przeciwobrzękowo. W połączeniu z emolientami tworzy niezłą mieszankę do codziennej pielęgnacji skóry wokół oczu” – mówi dr Joanna Suseł. Regularnie stosowany dobrze nawilża oraz redukuje opuchnięcia i cienie.

REKLAMA
  • Cena: 6,50 zł

2. Najlepszy produkt do oczyszczania twarzy

Tołpa Dermo Men Pure Głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy

Zawiera drobinki kordunu, dlatego, myjąc, delikatnie peelinguje. Do codziennego użytku. Polecany zwłaszcza dla skóry przetłuszczającej się, z wypryskami lub z wrastającymi włoskami po goleniu.

  • Cena: 19,19 zł

3. Najlepszy produkt do oczyszczania twarzy

Ziaja Yego Sensitiv Łagodzący żel do mycia twarzy dla mężczyzn

Nagroda ex-aequo z produktem Tołpy. W przeciwieństwie do zwykłego mydła, które jest zasadą, nie podnosi pH skóry. A to ważne, bo bakterie lubią środowisko zasadowe. Bardzo dobra jakość i cena.

  • Cena: 8,60 zł

4. Najlepszy krem nawilżający

Clinique for Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Krzysztof Kulesza, stylista fryzur i organizator pokazów mody, tak mówił podczas obrad jury: „Zapewnia mocny zastrzyk nawilżenia skóry, nie pozostawiając na twarzy tłustego czy lepkiego filmu”. Polecamy i przepraszamy za pomyłkę zarówno Was, czytelników, jak i producenta kosmetyku.

  • Cena: 109 zł

5. Najlepszy krem nawilżający

Bielenda Only For Men Lekki krem nawilżający do 3-dniowego zarostu

WYRÓŻNIENIE Ten preparat został doceniony przez jury, bo ma bardzo dobre działanie i niską cenę. Nawilża skórę, pielęgnuje zarost, nie natłuszcza, świeżo pachnie.

  • Cena: 14 zł

6. Największa innowacja

Lab Series Matte Renewal Lotion

„Drogi, ale innowacja kosztuje. To produkt inteligentny: matuje tam, gdzie trzeba, i rozjaśnia tam, gdzie trzeba” – mówi dr Joanna Suseł. Idealny dla skóry mieszanej – suchej po bokach, świecącej się na czole, w okolicach nosa i brody. Nałożony na czystą skórę matuje ją na 6 godzin.

  • Cena: 259 zł

7. Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy

Tołpa Dermo Men Anti Age 40+ Regenerujący krem przeciw zmarszczkom

„Dobrze nawilża i szybko się wchłania. Zawiera tylko naturalne składniki” – przekonuje Aneta Szulska-Schoepp. Regularnie stosowany poprawia napięcie skóry. Chroni przed smogiem.

  • Cena: 27,99 zł

Zobacz również najlepsze męskie perfumy.

Produkty z kategorii: kosmetyki dla mężczyzn znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kosmetyki dla mężczyzn ranking

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij