[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

NIVEA - wejdź do strefy męskiej pielęgnacji

Mężczyzna nowoczesny to mężczyzna zadbany. I kropka. Dlatego weź sprawy w swoje ręce i razem z produktami NIVEA Men zadbaj o kompleksową pielęgnację swojej skóry. Oto cztery podstawowe kroki.

Nivea, kosmetyki, pielęgnacja

1. Dbaj o ubrania i unikaj kłoPOTÓW!

Ubrać umie się każdy, ale dbanie o ciuchy to już inna kwestia. Wybierz dobry antyperspirant, który nie zostawi żółtych plam na białych T-shirtach i koszulach. Dodatkowo, trzymaj się z dala od kłoPOTÓW i nie daj po sobie poczuć słabości przez 48h.

2. Wybierz męski krem!

Przestań podbierać krem dziewczynie. Lepiej wybierz coś uniwersalnego jak zawsze dobra odpowiedź na pytania szefa albo marynarka na każdą okazję. Wybierz krem w męskim opakowaniu, który pachnie jak trzeba, szybko się wchłania i pasuje do wszystkiego.

3. Stój na straży twarzy!

Goląc się codziennie, doprowadzaj sprawy do końca i oszczędzaj przy tym czas. Dlatego po użyciu maszynki i umyciu twarzy działaj dwufazowo – chroń i odświeżaj skórę jednocześnie. I nie szczyp się – zapobiegaj podrażnieniom, bo później widać je gołym okiem.

4. Działaj aktywnie!

Może to zabrzmi dziwnie, ale powinieneś myć się… węglem. Po każdej brudnej robocie wybierając żel pod prysznic i szampon postaw na dodatek aktywnego węgla, który na brud i zanieczyszczenia działa jak magnes. Nie wysuszy skóry i ekspresowo Cię odświeży.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij