[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Must have: smart casualowa marynarka z dzianiny

Coś między klasyczną marynarką a wełnianym kardiganem. Dopasuje się do każdego stylu i okazji, oczywiście poza tą formalną. Jest lekka, nie krępuje ruchów i nie gniecie się. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią nie tylko modę, ale i wygodę.

dzianinowa marynarka rys. Wiesiek Jurewicz
Do klubu golfowego z szortami

(zestaw z lewej strony) Zwróć uwagę na fason. Najmodniejsze sportowe marynarki są teraz bardzo krótkie, ledwie przykrywają pas. Mają za to podkreślone ramiona. Razem z niskim zapięciem na jeden lub dwa guziki i wąskimi klapami modelują sylwetkę na kształt litery V.

Taka marynarka lubi wąskie fasony spodni i sportowe buty; z klasycznymi, wiązanymi brougsami wygląda niedostojnie. Gdy wybierasz się na korty tenisowe lub na pole golfowe, z powodzeniem zastąpi sportową kurtkę czy sweter z herbem klubu.

REKLAMA

Do klubu nocnego z t-shirtem

(zestaw  środkowy) Tu liczy się dobre połączenie luzu i elegancji. Proste dżinsy, T-shirt z ciekawą grafiką i marynarka z podciągniętymi rękawami. Bezpretensjonalnie, stylowo i bez wysiłku. Jak widzisz, dzianinowa marynarka dobrze się czuje również w towarzystwie trampek.

Do takiego zestawu możesz jeszcze dorzucić torbę przez ramię i kapelusz z małym rondem à la Justin Timberlake lub wełnianą czapkę. Dwudniowy zarost, okulary Aviatory i brat bliźniak Wojewódzkiego gotowy.

Do klubu dyskusyjnego z mokasynami

(zestaw z prawej strony) Masz odegrać rolę grzecznego chłopca? Proszę bardzo. Granatowe, bawełniane chinosy kojarzą się ze stylem amerykańskich studentów renomowanych uczelni. Koszula w drobną kratkę z kołnierzykiem zapinanym na guziki nie wymaga krawata.

Granatowe mokasyny noszone na bosą stopę są świadectwem znajomości trendów i wyrafinowanego luzu. Mimo że ta marynarka ma wybitnie sportowy charakter, gdy nosisz ją zapiętą, to tylko na górny guzik.

Departament Stylu MH radzi

Co prawda pralnie chemiczne są coraz szybsze (i droższe), ale chemia niszczy tkaniny i skraca ich żywotność. Po powrocie z klubu powieś marynarkę na wieszaku w przewiewnym miejscu. Nie noś jej dzień po dniu – materiał musi odpocząć. A kiedy ją zaplamisz, nie staraj się sam tej plamy usunąć – jakiekolwiek zatarcie zmniejsza szansę jej usunięcia nawet w profesjonalnej pralni.

MH 09/12

Produkty z kategorii: marynarki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: marynarki męskie sportowe

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij