[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Must have: kurtka parka

Długie, wojskowe kurtki zostały rozpowszechnione w latach 60. przez brytyjską subkulturę modsów – chłopaki nosili długie włosy, jeździli na Vespach, słuchali The Who i regularnie naparzali się z rockersami. Sprawdź, dlaczego warto mieć taką kurtkę i dziś.

fot. Wojtek Małkowicz
Jednak światową karierę zapewnili parce amerykańscy żołnierze walczący w Korei. A że styl militarny od lat nie wychodzi z mody, to projektanci wprowadzają do swoich kolekcji parki odmienione o współczesne elementy.

1. Obszerny kaptur dla ochrony przed zimnem i wiatrem

Duży kaptur obszyty futrem skutecznie chroni przed wiatrem i zimnem, zwłaszcza gdy jest to futro naturalne. Od kilku sezonów futrzane elementy są bardzo modne. 

REKLAMA

2. Postaw na zdecydowany kolor

Tradycyjną kurtkę charakteryzował kaptur obszyty futrem, kolor khaki i długość do połowy uda. Współczesne parki mają bardziej miejski charakter – są nieco krótsze i mają mniej maskujące kolory.

plus  Jest bardzo ciepła, wodoodporna, świetnie chroni przed przeszywającym zimowym wiatrem. Spełni swoją funkcję ochronną również podczas weekendowego wypadu za miasto.

minus  Chociaż klasyczna, to jest nieformalna, dlatego oprócz takiej ciepłej kurtki musisz mieć płaszcz. Na garnitur też możesz ją narzucić, ale tylko wtedy, gdy nosisz go bez krawata.

Patent MH: W kurtkach podpinki są jak najbardziej wskazane – dodatkowa ochrona może zmienić lżejsze, miejskie okrycie w bardziej outdoorowe. 

11/14

Produkty z kategorii: kurtki softshell znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kurtka softshell męska cena

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij