[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Must have: granatowa marynarka

Obowiązkowy element męskiej szafy. Podstawa stylu smart casual, który idealnie sprawdzi się na randce, imprezie oraz w każdych innych okolicznościach poza formalnymi spotkaniami, na których oczekiwany jest garnitur i krawat.

granatowa marynarka fot. Wiesiek Jurewicz
To, co odróżnia sportową marynarkę od klubowej, to guziki. Marynarka sportowa ma zwykłe plastikowe lub kościane, często w kontrastowym kolorze, klubowa – metalowe: srebrne, miedziane lub złote. Na takim guziku jest miejsce na herb klubu lub inną oznakę charakterystyczną dla danego kręgu wtajemniczonych.

REKLAMA

Z dżinsami

(zestaw z lewej) Granat to kolor pasujący do każdego typu urody i bez problemu komponujący się z innymi kolorami. A nieformalny materiał i sportowy krój sprawiają, że marynarka dostosuje się do większości spodni, jakie znajdują się w Twojej szafie – od dżinsów po chinosy zaprasowane w kant. Marynarka jednorzędowa jest bardziej uniwersalna niż ta zapinana na dwa rzędy guzików i ładnie wyciąga optycznie sylwetkę w górę. Dwurzędówka jest bardziej formalna i przysadzista – dobrze wygląda na wysokich facetach.

Z szortami

(zestaw środkowy) Zgodnie z regułami dress codu elegancki mężczyzna nie nosi krótkich spodni w mieście. Taki strój był dopuszczalny jedynie w kurortach. Ale nawet dress code z biegiem czasu się zliberalizował i poddał wpływom mody. Kiedyś gentleman do sportowej marynarki odważyłby się założyć fular zamiast krawata i brązowe lub wiśniowe buty zamiast czarnych; dzisiaj tenisówki i T-shirt nikogo nie dziwią. A granatowa, sportowa marynarka nawet z takim rozluźnieniem stylowych obyczajów radzi sobie doskonale.

Ze spodniami chino

(zestaw z prawej) Zestawienie granatowej marynarki z białymi, jasnoszarymi lub kremowymi spodniami to już klasyka – tak ubierali się angielscy gentlemani na sportowe wydarzenia i bogaci amerykańscy studenci w weekend. Im większy kontrast między marynarką a kolorem spodni, tym bardziej sportowy charakter całości. Do takiego zestawu idealnie pasują granatowe, zamszowe półbuty, mokasyny noszone na bosą stopę w wersji "smart" lub tenisówki bądź pokładowe buty w wersji "casual".

MH 06/13

Produkty z kategorii: spodnie narciarskie i snowboardowe znajdziesz w sekcji MH Zakupy: spodnie narciarskie męskie cena

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij