[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Must have: dżinsowa koszula

Jeśli do tej pory dżins (lub jak kto woli jeans!) ubierałeś tylko w formie spodni, czas na zmiany. Dżinsowa koszula, kojarzona do tej pory wyłącznie z latami 80., wraca na modowy piedestał. Uszyta z cienkiego materiału, może stać się jedną z najbardziej uniwersalnych rzeczy w Twojej szafie.

Dżinsowa koszula - powrót modowego symbolu lat 80. fot. Wiesław Jurewicz
Jak nosić dżins?

Łącząc dżins, pamiętaj o pomieszaniu kolorów i faktur – np. cienka, jasna koszula i grubsze, ciemne spodnie. Przy kombinacji denimowych rzeczy unikaj takich, które mają liczne przetarcia i dziury. Połączenie dwóch rzeczy z ciemnego dżinsu jest dopuszczalne (np. jeżeli zakładasz do tego brązową marynarkę i buty), ale dwóch jasnych już nie – wtedy wygląd à la Lady Pank z lat 80. masz gwarantowany.

REKLAMA

Stylizacja na weekend

(z lewej) Najbardziej oczywiste połączenie – dżinsowa koszula, bojówki, glany i bluza z kapturem. Dżins ma to do siebie, że bezbłędnie łączy się ze wszystkimi nieformalnymi rzeczami. Pod koszulę dobrze jest założyć bawełniany, biały podkoszulek, najlepiej z długim rękawem, zapinany na guziki – wtedy kolejna warstwa będzie lepiej widoczna. A po zdjęciu bluzy i wywinięciu rękawów koszuli uzyskasz swobodny, robociarski look – jeden z najbardziej pożądanych w tym sezonie. 

Stylizacja na kolację z przyjaciółmi 

(na środku) Kluczem do tego zestawu jest pomieszanie faktur materiałów. Duża, mięsista mucha wyglądałaby przy garniturze zbyt formalnie i staroświecko, ale z dżinsową koszulą i grubym, wełnianym kardiganem nabiera zupełnie innego wyrazu – staje się symbolem elegancji, ale z przymrużeniem oka. Jeżeli do tego ubierzesz ciemne dżinsy, brązowe sztruksy albo chinosy w zielonym kolorze i lekko wywiniesz nogawki, nikt nie będzie miał wątpliwości, że bawisz się modą. 

Stylizacja do pracy 

(z prawej) Jeżeli zakładasz dwie dżinsowe rzeczy naraz, musisz pamiętać o tym, by nie były w tym samym kolorze – jaśniejsza koszula i ciemne spodnie bez przetarć to najbardziej trafiony wybór. Do dżinsu pasują marynarki z grubej wełny lub tweedu, najlepiej w brązowym lub camelowym kolorze. Krawat również nie może być wykonany z cienkiego, błyszczącego materiału, lecz wełniany z lub dzianiny (wygląda, jakby był zrobiony na drutach). Buty możesz dobrać pod kolor marynarki lub koszuli. 

MH 02/2013

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij