[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Must have: białe spodnie

Białe spodnie, uchodzące za bazę stylu marynistycznego, stanowią dobre tło dla każdego koloru i stylizacji. Jednak raz wyglądają dobrze, a kiedy indziej słabo. Od czego to zależy? Od butów!

białe spodnie fot. Wiesiek Jurewicz
Chociaż dopasują się do każdego stylu, koloru włosów i karnacji, to nie do każdej figury. Białe spodnie kojarzą się z elitarnymi sportami, takimi jak tenis, krykiet czy żeglarstwo, dlatego podkreślają aktywny styl życia. Naturalnie prezentują się tylko na szczupłych wysportowanych mężczyznach. Gruby facet w białych spodniach wygląda jak lodziarz.

REKLAMA

Sportowe

(zestaw z lewej) Białe spodnie z definicji mają sportowy charakter, więc sportowe buty pasują do nich jak ulał. Jednak musisz zwrówić uwagę na 2 rzeczy: na ciężar butów i ich kolor. Jeżeli kupiłeś białe chinosy z cienkiej bawełny, buty powinny być odpowiednio lekkie – jak np. tenisówki. Przy białych dżinsach podeszwy i cholewka mogą być już masywniejsze, bo sam denim nie jest wiotką tkaniną. Zwłaszcza przy solidniejszych butach jakiś ich element powinien być biały, np. podeszwy – żeby pasowały już na pierwszy rzut oka.

Sandały

(zestaw środkowy) Chociaż 3 lata temu Mucia Prada wylansowała z powrotem skarpety do sandałów, to – jeżeli na co dzień nie ubierasz się awangardowo – potraktuj to jako modową ciekawostkę. (Tak, skarpety do sandałów nosimy, ale tylko grube, kolorowe, odpowiednio zrolowane i najlepiej do krótkich spodni). Sandały, tak jak klapki, noś na bosą stopę. Krótkie skarpetki, tzw. stopki, zdają egzamin tylko w przypadku pełnego obuwia, nie sandałów. Żeby wyglądać nowocześnie, podwiń nogawki i pokaż opalone kostki.

Mokasyny

(zestaw z prawej) Polacy ich nie lubią, bo kojarzą się z butami cinkciarzy z lat 80-tych i białymi skarpetami. W zachodnich krajach mężczyźni takich skojarzeń nie mają i mokasyny kochają. Zwłaszcza Włosi i Francuzi – noszą je cały rok w wersji skórzanej i zamszowej, eleganckiej i sportowej. Letnie mokasyny do białych spodni powinny być lekkie, czyli najlepiej zamszowe. Noszone oczywiście na bosą stopę lub – w ostateczności – ze stopką. Ich fason jest na tyle uniwersalny, że dopasują się i do szortów i do sportowej marynarki.

MH 08/14

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij