Jak dbać o brodę i włosy?

Zdaniem kobiet brodaci faceci są sexy – o ile dbają o swój zarost. Podobnie z owłosieniem ciała – nie pozwól mu wymknąć się spod kontroli.  

broda fot. Getty Images
fot. Getty Images
Broda

REKLAMA

Moda na brodaczy trwa. Chodzi jednak o brodaczy schludnych i zadbanych. Nie musisz od razu zakładać bloga i pokazywać, jak codziennie układasz swoje wypacykowane kędziorki. Bez przesady. Raz w miesiącu trymuj brodę, aby nadać twarzy odpowiedni kontur. Użyj Remington Vacuum Beard and Grooming Kit, który od razu zasysa przycięte włoski. Mniej sprzątania.

Pachy i klatka piersiowa

Jeżeli ćwiczysz, ze względów higienicznych powinieneś trymować się pod pachami. We włosach rozwijają się bakterie odpowiedzialne za zapach potu. To samo dotyczy klatki piersiowej. Dodatkowy argument: nie po to harujesz na 6-pak, żeby go zasłaniać włosami. Użyj trymera i golarki do ciała w jednym.

Plecy

Włosy na plecach nie mają prawa bytu. O ile te na klacie niektórym kobietom wydają się oznaką męskości, włochate plecy wzbudzają skojarzenia jedynie z King Kongiem. Usuń włosy z łopatek, i to najlepiej na stałe. Możesz zapisać się na laserową epilację lub kupić (drogie, ale skuteczne) urządzenie domowego użytku – Philips Lumea. 

MH 02/2016

 

STRONA 2 z 2

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA