[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Jak dbać o brodę i włosy?

Zdaniem kobiet brodaci faceci są sexy – o ile dbają o swój zarost. Podobnie z owłosieniem ciała – nie pozwól mu wymknąć się spod kontroli.  

broda fot. Getty Images
Brody są i w 2016 będą modne – ale tylko te zadbane. Większość mężczyzn, oddających troskę o kształt swojego zarostu naturze, wygląda starzej i – co gorsza – niechlujnie, a to nie przysparza im popularności ani w pracy, ani w towarzystwie. Co do owłosienia ciała – depilacja to kwestia gustu, ale jeśli jesteś aktywnym facetem, lepiej trymuj włosy na klatce i pod pachami – wówczas o wiele łatwiej zadbasz o higienę.

Z ankiet przeprowadzonych przez MH wynika, że większość kobiet lubi przystrzyżone włosy na klatce i brzuchu. Wyjątkiem są plecy – mężczyzna z włosami na plecach wygląda jak zaginione ogniwo ewolucji. Tu nie ma dyskusji: wizyta w salonie kosmetycznym lub inwestycja w laser to konieczność.

Nos i uszy

Nic nie postarza bardziej niż włosy wystające z uszu czy nosa. Jednak wyrywanie ich jest bolesne, zaś wycinanie nożyczkami niebezpieczne. Najlepiej kupić przystosowany specjalnie do tego celu trymer z cienką końcówką. Philips Nosetrimmer ma dodatkowo system osłonek, który umożliwia szybkie, łatwe i wygodne przycinanie włosów bez uczucia ciągnięcia. 

Brwi

Najlepiej, jeśli podczas strzyżenia włosów poprosisz fryzjera o skrócenie wystających włosków. Możesz też poradzić sobie sam – potrzebujesz tylko stalowych nożyczek oraz małego grzebyka. Pamiętaj, by przycinać tylko naprawdę wystające włoski! Wypróbuj Alpen – zestaw narzędzi do pielęgnacji dla mężczyzn. 

REKLAMA
 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij