Męskie zegarki: elegancja na nadgarstku

Mawia się, że mężczyzna nie powinien oszczędzać na dwóch rzeczach: zegarku i butach. Tak naprawdę lista jest nieco dłuższa, ale tym razem skupiamy się na tym, co panowie noszą lub powinni nosić na swoich nadgarstkach.

Męskie zegarki fot. producenci

Wskocz na podium

Certiny nikomu przedstawiać nie trzeba. Modelu DS Podium również. Zegarek jest dostępny w kilku na wskroś sportowych wariacjach. Jeden z nich to model w całkowicie czarnej kopercie z powłoką PVD na skórzanym, brązowym pasku, z antracytowymi przeszyciami. Wyróżniają go także charakterystyczne dla tej linii duże cyfry i eleganckie detale pokryte PVD w odcieniu różowego złota.

Cena: 2140 zł

www.certina.com 

Męskie zegarki fot. producenci

Od serca

Już od ponad 130 lat szwajcarska marka Edox przygotowuje dla nas wspaniałe czasomierze. Tym razem połączenie najnowszych technologii i tradycyjnych zegarmistrzowskich tajników zaowocowało zegarkiem Edox Les Vauberts Open Heart. Ten klasyczny model z 43-milimetrową tarczą i stalową kopertą w kolorze złota wyróżnia się nie tylko precyzją wykończenia, ale i możliwością zajrzenia do wnętrza. Serce mechanizmu będziesz mógł bez problemu obserwować przez szafirowe szkło antyrefleksyjne. No, nieźle.

Cena: 5130 zł

apart.pl 

Męskie zegarki fot. producenci

Rozpoznawalny

Aikon Chronograpgh to zegarek, który wspaniale prezentuje się na nadgarstku mężczyzny o silnym charakterze i dużej pewności siebie. Podobnie jak inne modele z kolekcji, tak i ten zachwyca przejrzystością tarczy i przemyślanym projektem koperty, zapewniając komfort noszenia podczas codziennego użytkowania. Wyposażony w komplikację stop-watch, zapewnia precyzyjny pomiar czasu w sytuacji, gdy liczy się każda sekunda. Czasomierz idealnie podkreśli elegancki strój podczas wieczornego spotkania. Dostępny jest w wariancie ze srebrną, czarną lub niebieską tarczą.

Cena: 4900-4990 zł

mauricelacroix.pl

Męskie zegarki fot. producenci

Złoty Graal

Kolekcja szwajcarskich zegarków Roamer Swiss Matic to ucieleśnienie czystego i klasycznego designu. Prosta, elegancka koperta o średnicy 41 mm idealnie chowa się pod mankietem koszuli. Na minimalistycznej tarczy umieszczone zostało okienko datownika oraz logo. Nie można nie wspomnieć o wyjątkowej kompozycji kolorystycznej. Granatowa tarcza oraz koperta w kolorze różowego złota idealnie ze sobą współgrają zarówno w połączeniu z brązowym skórzanym paskiem, jak i stalową bransoletą (w drugim dostępnym wariancie).

Cena: 2960 zł

swiss.com.pl 

MH 01/2017

* Podane ceny są zgodne z informacjami przesłanymi od Producentów na dzień 12.12.2016 r.

REKLAMA