Męskie perfumy: zapach sukcesu

Dobry garnitur to niejedyny sposób na zrobienie dobrego wrażenia. Dopasowany zapach może zdziałać równie dużo. Sprawdź jakie perfumy wybraliśmy i postaw na jedne z nich, aby czuć się pewnie, męsko i kusić koleżanki z biura.

zapach, facet z perfumami fot. Nadya Korobkova 2015/shutterstock
fot. Nadya Korobkova 2015/shutterstock

1. Biurowy uwodziciel

REKLAMA

Ten męski zapach ma wszystkie znajome nuty z bazowego zapachu Hugo Boss plus większą dawkę zmysłowości. Wersja „Sport” idealnie pasuje na drinka z koleżanką z pracy po udanej prezentacji projektu. Kolejny sukces murowany.

Hugo Boss Bottled Sport - 100 ml – ok. 180 zł

2. Urodzony przywódca

Vetiver to silna męska nuta, w Roja Parfums na dodatek silnie skoncentrowana, dlatego używaj go oszczędniej niż innych wód. Bądź przygotowany na pytania, czego używasz, bo obok tego zapachu nie można przejść obojętnie.
50 ml – 225 GBP (www.harrods.com)

3. Mężczyzna alfa

Niezwykły, orientalny zapach dla facetów, którzy są pewni siebie i dobrze czują się we własnej skórze. Perfumiarskie nosy mówią o nim, że odróżnia chłopców od mężczyzn. To woda na specjalne okazje – na co dzień używaj lżejszych nut.
Tom Ford Noir 50 ml – 319 zł

4. Dobry strateg

Ta mocna mikstura po nałożeniu na skórę zaczyna pachnieć dość kontrowersyjnie miętą, ale gdy pierwsza nuta po chwili wyparuje, wyczujesz drzewny, bardzo męski zapach. W tej wodzie ukryte są siła i prostolinijność.
Thierry Mugler A Men, 100 ml – 183 zł

5. Młoda krew

Świeży początek, ale zignoruj go, bo szybko się ulatnia. Potem pojawiają się nuty rumu i koniaku, pomieszane z zapachem drewna. Skuteczna kombinacja, by zwrócić na siebie uwagę i zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Calvin Klein Encounter, 100 ml – 199 zł

MH 12/2012 

REKLAMA