[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Męskie perfumy: zapach sukcesu

Dobry garnitur to niejedyny sposób na zrobienie dobrego wrażenia. Dopasowany zapach może zdziałać równie dużo. Sprawdź jakie perfumy wybraliśmy i postaw na jedne z nich, aby czuć się pewnie, męsko i kusić koleżanki z biura.

zapach, facet z perfumami fot. Nadya Korobkova 2015/shutterstock
1. Biurowy uwodziciel

Ten męski zapach ma wszystkie znajome nuty z bazowego zapachu Hugo Boss plus większą dawkę zmysłowości. Wersja „Sport” idealnie pasuje na drinka z koleżanką z pracy po udanej prezentacji projektu. Kolejny sukces murowany.

REKLAMA

Hugo Boss Bottled Sport - 100 ml – ok. 180 zł

2. Urodzony przywódca

Vetiver to silna męska nuta, w Roja Parfums na dodatek silnie skoncentrowana, dlatego używaj go oszczędniej niż innych wód. Bądź przygotowany na pytania, czego używasz, bo obok tego zapachu nie można przejść obojętnie.
50 ml – 225 GBP (www.harrods.com)

3. Mężczyzna alfa

Niezwykły, orientalny zapach dla facetów, którzy są pewni siebie i dobrze czują się we własnej skórze. Perfumiarskie nosy mówią o nim, że odróżnia chłopców od mężczyzn. To woda na specjalne okazje – na co dzień używaj lżejszych nut.
Tom Ford Noir 50 ml – 319 zł

4. Dobry strateg

Ta mocna mikstura po nałożeniu na skórę zaczyna pachnieć dość kontrowersyjnie miętą, ale gdy pierwsza nuta po chwili wyparuje, wyczujesz drzewny, bardzo męski zapach. W tej wodzie ukryte są siła i prostolinijność.
Thierry Mugler A Men, 100 ml – 183 zł

5. Młoda krew

Świeży początek, ale zignoruj go, bo szybko się ulatnia. Potem pojawiają się nuty rumu i koniaku, pomieszane z zapachem drewna. Skuteczna kombinacja, by zwrócić na siebie uwagę i zrobić dobre pierwsze wrażenie.
Calvin Klein Encounter, 100 ml – 199 zł

MH 12/2012 

Produkty z kategorii: perfumy męskie znajdziesz w sekcji MH Zakupy: perfumy męskie ekskluzywne

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij