[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.5

Męski zegarek: jak wybrać?

Stara dobra zasada mówi, że są dwie rzeczy na których facet nie powinien oszczędzać - na butach i na zegarku. Sprawdź, dlaczego warto kupić dobry jakościowo zegarek, jak wybrać zegarek adekwatnie do okazji oraz czego unikać w procesie jego kupowania.

Męskie zegarki fot. shutterstock.com
Dlaczego warto kupić zegarek

Zegarek przestał być instrumentem do odmierzania czasu - godzinę możesz sprawdzić równie dobrze na ekranie swojego smartfona. Dzisiaj czasomierz pełni znacznie mniej praktyczne funkcje.

Po pierwsze, pokazuje sposób i styl życia faceta, po drugie zaś, co dla wielu mężczyzn jest istotne - podkreśla ich status społeczny. Dlatego powinno się go dobierać do indywidualnego stylu i okoliczności.

Jak nosić zegarek

Mężczyzna powinien mieć przynajmniej trzy zegarki, każdy w innym stylu i na inną okazję.

1. Elegancki zegarek

Klasyczny, mechaniczny z cienką kopertą na skórzanym pasku, na wyjątkowe spotkania biznesowe i ważne imprezy.

 

REKLAMA

męski zegarek fot. Studio64, shutterstock.com
2. Zegarek codzienny

Na skórzanym pasku lub bransolecie; w zależności od preferowanego stylu może to być np. model fashion, sportowy z chronografem czy jakaś designerska ekstrawagancja: zarówno do pracy, jak i na sobotni wypad do klubu.

 

Męskie zegarki fot. shutterstock.com
3. Zegarek sportowy

Najlepiej na kauczukowym lub silikonowym pasku, z dodatkowymi funkcjami wykorzystywanymi do uprawiania sportów, nadający się na wyjazdy wakacyjne, ale i na sportowe weekendy.

Czego musisz unikać

Zdecydowanie podróbek! Lepiej zainwestować w tańszy markowy zegarek, niż nosić podróbkę. Nawet najlepiej wyglądająca podróbka może nas zdemaskować i ośmieszyć w oczach innych.

Gdzie kupić zegarek

Tylko w autoryzowanych salonach z zegarkami. Jeśli w internecie, to tylko w sklepach mających swoje salony ze wskazanym stacjonarnym adresem. Unikajmy kupowania za atrakcyjną cenę na aukcjach internetowych, bo nie możemy mieć gwarancji, że zegarek będzie oryginalny.

MH 03/11

 

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij