[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Men's Health Produkt Roku 2018: Urządzenia

Golą, skracają, trymują, szczotkują i jeszcze łączą się z twoim smartfonem, by ułatwić sobie pracę.

Produkt Roku Men's Health Dobre urządzenie do pielęgnacji powinno mieć zaawansowane technologie, być proste w obsłudze i cieszyć oko.
Najlepsza golarka elektryczna

  • Philips OneBlade Pro

„Bardzo precyzyjny trymer, idealnie nadaje się do konturowania zarostu – myślę, że to zdanie w pełni opisuje jego genialność. W skali od 1 do 10 daję mu solidną dychę” – mówi nasz ekspert Piotr Staszewski.

REKLAMA

Cena: 339 zł  

Najlepsza golarka elektryczna

  • Braun Golarka Braun Series 9

Wyróżnienie: „Rewelacyjny design i funkcje. Duży plus za stację Clean&Charge, która usuwa zarazki za naciśnięciem guzika” – poleca bloger modowy Kamil Pawelski.

Cena: 1100 zł

Najlepsza golarka elektryczna

  • Remington Durablade MB050

Wyróżnienie: Jurorzy byli pod wrażeniem solidności wykonania tego urządzenia. Golarki można używać na mokro i na sucho, z pianką lub z żelem, w łazience i w podróży. Ma sportowy design.

Cena: 169 zł

Najlepszy trymer do twarzy i ciała

  • Braun Wielofunkcyjny zestaw 9w1 MGK3080

Urządzenie wielofunkcyjne. Zajmie się zarówno Twoim zarostem, jak i włosami na głowie i ciele, a także w nosie i uszach. Powinno zagościć w łazience każdego faceta.

Cena: 319 zł

Najlepsza szczoteczka elektryczna

  • Philips Sonicare Diamond Clean Smart HX9924/17

Wyróżnienie: Szczoteczka czyści zęby i język, uczy prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Jak? Przez aplikację łączy się z Twoim smartfonem, kontrolując dokładność i czas mycia.

Cena: 1299 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij