[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Men's Health Produkt Roku 2018: Pielęgnacja włosów

Nie wiesz, jakie produkty będą najlepsze dla twoich włosów? Na co czekasz? Zapytaj swojego fryzjera.

Produkt Roku Men's Health Na włosach nie warto oszczędzać.
Najlepsza odżywka

  • Udo Walz Odżywka oczyszczająca Power Matcha

„Obecnie to mój numer jeden wśród tego typu kosmetyków do pielęgnacji. Działa odświeżająco, odżywia włosy i wpływa kojąco na podrażnioną skórę głowy” – zapewnia nasz ekspert od włosów Piotr Staszewski.

REKLAMA

Cena: 32 zł

Najlepszy produkt do stylizacji

  • American Crew Fiber Cream

Jest na włosach, ale tak jakby go nie było – i to jest akurat bardzo fajna zaleta tego produktu. Zresztą ma on same zalety. Dzięki średniej mocy utrwalenia o delikatnym połysku włosy są ułożone tak jak chcesz, ale jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie.

Cena: 62 zł

Najlepszy szampon

  • Keune Essential Shampoo

Nawilżający szampon do włosów, ciała oraz brody. Wzbogacony ekstraktem z konopi, bambusem oraz kreatyną. Wzmacnia, odżywia oraz delikatnie oczyszcza. Bezdyskusyjnie najlepszy w opinii wszystkich naszych ekspertów.

Cena: 67 zł

Największa innowacja

  • American Crew Techseries Boost Spray

„Mam dość bujną czuprynę i staram się, aby zawsze wyglądała dobrze. Ten produkt to moje odkrycie i pozytywne zaskoczenie. Nadaje objętość i podnosi włosy u nasady. Działa trochę na zasadzie suchego szamponu. Nie nadaje połysku, tak jak lubię” – wyjaśnia bloger Kamil Pawelski.

Cena: 69 zł

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij