[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Men's Health Produkt Roku 2018: Najlepsze zapachy

Czułe nosy ekspertów wytypowały najlepsze zapachy, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego faceta.

zapachy fot. Wojciech Małkowicz
Najlepszy na dzień

  • Loewe Solo Loewe Esencial

Lekki zapach (składa się z takich esencji, jak limonka, rozmaryn, tymianek oraz drzewo gwajakowe) zamknięty w stylowej, nieco industrialnej butelce, sprawił, że eksperci zakwalifikowali go do perfum, które możesz stosować w ciągu dnia.

Cena: 365 zł

Najlepszy na weekend

  • Boss Bottled United

Jednogłośnie został okrzyknięty zwycięzcą w swojej kategorii. Trudno się dziwić: nowa limitowana edycja jest rześka, świeża i, co najważniejsze, bardzo trwała. Do tego ta designerska butelka – świetnie prezentuje się na półce w łazience. Nic dodać, nic ująć.

Cena: 295 zł

Najlepszy na weekend - Wyróżnienie

  • Dior Sauvage

Jury nie mogło przejść obojętnie obok tego kultowego zapachu, w którym soczysta bergamotka łączy się z pikantnymi nutami, drzewno-ambrowymi akordami i wanilią. Po prostu super!

Cena: 389 zł

Najlepszy na wieczór

  • Jo Malone Black Cedarwood & Juniper Cologne

"Dotychczas woda kolońska kojarzyła mi się zapachem przedwojennego dżentelmena. Zapoznawszy się ze świeżymi, a jednocześnie ciepłymi nutami zapachowymi, zamkniętymi w tym flakonie, stwierdzam, że ta woda kolońska śmiało może być zapachem nowoczesnego mężczyzny" – przekonuje Kamil Pawelski.

Cena: 499 zł

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij