[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Styl

  • Men's Health Produkt Roku 2018: Najlepsze kosmetyki do ciała

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Men's Health Produkt Roku 2018: Najlepsze kosmetyki do ciała

Do pielęgnacji ciała wystarczą Ci tak naprawdę trzy kosmetyki, ale dobrej jakości. 

kosmetyki do ciała fot. Wojciech Małkowicz
Najlepszy dezodorant / antyperspirant

  • Adidas Antyperspirant adipower

Regularnie trenujesz, a to oznacza, że potrzebujesz doskonałej kontroli nad potem oraz zapachem swojego ciała. Jury było zgodne, że to bardzo dobry produkt dla aktywnego mężczyzny.

Cena: 14 zł

Najlepszy produkt do mycia ciała

  • Bioline Sandalwood face & body shower gel for men

Ten odżywczy żel do ciała i twarzy to kompozycja bogatej w witaminy oliwy z oliwek i oleju kokosowego. "Doskonale pielęgnuje i regeneruje, bardzo fajny zapach sandałowca" – zapewnia lek. med. Sebastian Matwiejczyk, specjalista dermatologii.

Cena: 29,99 zł

Największa innowacja

  • Body Boom Peeling Kawowy For Alpha Men

"Generalnie peelingi wydają mi się mało męskim produktem, ale ten mnie przekonał. Dobrze złuszczył martwy naskórek, wygładził skórę i ją nawilżył. Od czasu do czasu? Czemu nie. Mam jednak nadzieję, że marka zmieni opakowanie na bardziej praktyczne" – mówi Kamil Pawelski, bloger modowy.

Cena: 65 zł

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij