[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Men's Health Produkt Roku 2018: Najlepsze do golenia

Ktoś obliczył, że na golenie i dbanie na zarost poświęcamy więcej czasu w ciągu życia niż na seks. Niedopuszczalne.

golenie fot. Wojciech Małkowicz
Najlepszy balsam po goleniu

  • Nuxe Wielofunkcyjny balsam po goleniu

Dzięki swojemu potrójnemu działaniu – koi, nawilża, regeneruje – i przychylnym głosom jury wysunął się na prowadzenie i zostawił swoich konkurentów w tyle. Produkt ten likwiduje także oznaki zmęczenia i stresu. Jest moc!

Cena: 84 zł

Najlepszy balsam po goleniu - Wyróżnienie

  • Zew for men Balsam po goleniu z czarną hubą

Koi i usuwa uczucie pieczenia, łagodzi podrażnienia, nawilża i uelastycznia skórę. Czarna huba to silny antyoksydant, który chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Chyba sami rozumiecie, że należą mu się ukłony.

Cena: 50 zł

Najlepszy preparat do pielęgnacji i stylizacji brody

  • Woody's Nawilżający olejek do brody, twarzy i tatuaży

"My, faceci, lubimy produkty 3w1. Ten jest rzeczywiście dobry. Olej macadamia chroni i zmiękcza zarost, a olej figowy przywraca intensywność koloru tatuażom" – wyjaśnia Piotr Staszewski, barber i mistrz świata we fryzjerstwie.

Cena: 39 zł

Największa innowacja

  • Nivea Men Protect & Care Ochronny sztyft do golenia ciała

"Produkt idealny w podróży. Sztyft jest bardzo fajną alternatywą dla klasycznych pianek. Dobrze zmiękcza zarost, a formuła wzbogacona o aloes i prowitaminę B5 rzeczywiście chroni skórę przed podrażnieniami" – przekonuje bloger modowy Kamil Pawelski.

Cena: 25,99 zł

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij