Linia ubrań Kubicy w nowej kolekcji BMW Sauber

Czapeczki z autografem Kubicy, stylowe okulary przeciwsłoneczne, miniatura kierownicy bolidu Formuły 1, a nawet sanki znalazły się w najnowszej kolekcji odzieży i gadżetów BMW Sauber F1 Team, dostępnej w oficjalnym sklepie internetowym firmy.

bmw-shop.pl
Nowa kolekcja BMW Sauber F1 Team to oprócz ubrań i butów, m.in. sygnowanych nazwiskiem Roberta Kubicy, mnóstwo dodatków i gadżetów. (bmw-shop.pl)

Nawet najwięksi pesymiści przed rozpoczęciem sezonu nie przypuszczali zapewne, że w pierwszych wyścigach bolidy BMW Sauber F1 Team osiągną rezultaty tak bardzo poniżej oczekiwań. Jeśli jednak należysz do tych kibiców, którzy nie stracili jeszcze wiary w Roberta Kubicę, i jesteś przekonany, że wkrótce BMW Sauber wróci do czołówki Formuły 1, możesz zamanifestować to, wybierając się na zakupy do oficjalnego internetowego sklepu BMW - bmw-shop.pl. Kupisz w nim oryginalne ubrania, buty, okulary, torby i mnóstwo gadżetów sygnowanych logo i nazwą niemiecko-szwajcarskiego zespołu z najnowszej kolekcji na 2009 rok.

"Najnowsza kolekcja BMW Sauber F1 Team to fascynująca podróż do świata Formuły 1. Nie jest istotne czy jesteś kobietą, mężczyzną, amatorem, ekspertem, czy zagorzałym fanem Roberta Kubicy, Formuły 1 czy BMW. Każdy znajdzie coś dla siebie, mając szansę poczuć atmosferę tego najpopularniejszego sportu motorowego na świecie" - zapewniają przedstawiciele firmy Inchape Motor, dealera marki BMW, który prowadzi bmw-shop.pl.

Zaprojektowana przez stylistów kolekcja o dynamicznej linii wykonana jest z najwyższej jakości tkanin i materiałów, charakteryzuje się dbałością o każdy detal, precyzyjnymi wykończeniami i krojem zgodnym z najnowszymi trendami. Kolorystyka - to oczywiście barwy zespołu - granat, biel, elementy czerwieni i czerni. Mężczyźni mogą przez stronę zamówić kurtki, bluzy, T-shirty, koszulki polo, spodnie i krótkie spodenki, a także buty Puma, torby i okulary przeciwsłoneczne.

Na szczególną uwagę zasługuje seria produktów opatrzonych haftowanym autografem Roberta Kubicy i polską flagą bądź barwami narodowymi: koszulki, kurtki, czapeczki z daszkiem i szaliki. Ciekawostką są z kolei granatowe sanki wykonane na wzór profesjonalnych sanek wyścigowych - świetny prezent dla każdego, kto w czasie zimy nie może się doczekać kolejnego sezonu Formuły 1 - oraz foteliki samochodowe dla dzieci, które kształtem przypominają fotele kierowców bolidów.

MH

REKLAMA