[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Linia ubrań Kubicy w nowej kolekcji BMW Sauber

Czapeczki z autografem Kubicy, stylowe okulary przeciwsłoneczne, miniatura kierownicy bolidu Formuły 1, a nawet sanki znalazły się w najnowszej kolekcji odzieży i gadżetów BMW Sauber F1 Team, dostępnej w oficjalnym sklepie internetowym firmy.

Nowa kolekcja BMW Sauber F1 Team to oprócz ubrań i butów, m.in. sygnowanych nazwiskiem Roberta Kubicy, mnóstwo dodatków i gadżetów. (bmw-shop.pl)
Nawet najwięksi pesymiści przed rozpoczęciem sezonu nie przypuszczali zapewne, że w pierwszych wyścigach bolidy BMW Sauber F1 Team osiągną rezultaty tak bardzo poniżej oczekiwań. Jeśli jednak należysz do tych kibiców, którzy nie stracili jeszcze wiary w Roberta Kubicę, i jesteś przekonany, że wkrótce BMW Sauber wróci do czołówki Formuły 1, możesz zamanifestować to, wybierając się na zakupy do oficjalnego internetowego sklepu BMW - bmw-shop.pl. Kupisz w nim oryginalne ubrania, buty, okulary, torby i mnóstwo gadżetów sygnowanych logo i nazwą niemiecko-szwajcarskiego zespołu z najnowszej kolekcji na 2009 rok.

"Najnowsza kolekcja BMW Sauber F1 Team to fascynująca podróż do świata Formuły 1. Nie jest istotne czy jesteś kobietą, mężczyzną, amatorem, ekspertem, czy zagorzałym fanem Roberta Kubicy, Formuły 1 czy BMW. Każdy znajdzie coś dla siebie, mając szansę poczuć atmosferę tego najpopularniejszego sportu motorowego na świecie" - zapewniają przedstawiciele firmy Inchape Motor, dealera marki BMW, który prowadzi bmw-shop.pl.

REKLAMA

Zaprojektowana przez stylistów kolekcja o dynamicznej linii wykonana jest z najwyższej jakości tkanin i materiałów, charakteryzuje się dbałością o każdy detal, precyzyjnymi wykończeniami i krojem zgodnym z najnowszymi trendami. Kolorystyka - to oczywiście barwy zespołu - granat, biel, elementy czerwieni i czerni. Mężczyźni mogą przez stronę zamówić kurtki, bluzy, T-shirty, koszulki polo, spodnie i krótkie spodenki, a także buty Puma, torby i okulary przeciwsłoneczne.

Na szczególną uwagę zasługuje seria produktów opatrzonych haftowanym autografem Roberta Kubicy i polską flagą bądź barwami narodowymi: koszulki, kurtki, czapeczki z daszkiem i szaliki. Ciekawostką są z kolei granatowe sanki wykonane na wzór profesjonalnych sanek wyścigowych - świetny prezent dla każdego, kto w czasie zimy nie może się doczekać kolejnego sezonu Formuły 1 - oraz foteliki samochodowe dla dzieci, które kształtem przypominają fotele kierowców bolidów.

MH

Produkty z kategorii: bluzy znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bluzy męskie bez kaptura

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij