[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Letni garnitur: modne propozycje

Lekki, przewiewny, z podszewką lub bez, z koszulą lub polo, ze skórzanymi mokasynami lub sportowymi sneakersami, niebieski. Tak wygląda stylowy przebój lata. 

garnitury fot. Wojciech Małkowicz

REKLAMA

garnitury fot. Wojciech Małkowicz
Lżejszy kaliber

Letni garnitur jest uszyty zwykle z bardzo cienkiej wełny lub z bawełny. nie ma włókniny, dlatego nie usztywnia sylwetki, często nie ma nawet podszewki. Mężczyźni często noszący garnitury obawiają się marynarek bez podszewki, te gniotą się dużo łatwiej niż dodatkową warstwą materiału. Zupełnie niepotrzebnie, bo letni garnitur rządzi się swoimi prawami – jest ikoną swobodnej elegancji z naciskiem na swobodę. Na dodatek marynarki bez podszewki będą tego lata bardzo modne.

 

garnitury fot. Wojciech Małkowicz
Lżejszy styl

Letni garnitur ma z definicji charakter casualowy, dlatego bardzo dobrze czuje się w zestawieniu z innymi casualowymi lub sportowymi rzeczami. Spróbuj go nosić ze sportową koszulą z kołnierzykiem zapinanym na guziki i kolorowymi mokasynami lub z koszulką polo i sneakersami. Kolorowe szaliki, kapelusze z małym rondem, duże torby noszone w ręku lub te mniejsze przewieszone przez ramię - każda z tych rzeczy w towarzystwie garnituru nabiera szlachetności. Oprócz czapki bejsbolówki - do garnituru noszą ją tylko amerykańscy futboliści.

 

garnitury fot. Wojciech Małkowicz
3. Lżejsze dodatki

Grube żakardy i mięsiste bawełny w smutnych kolorach schowaj na dno szuflady, a wyjmij kolorowe chusteczki i cienkie, wąskie krawaty. Dobry letni garnitur ma to do siebie, że uniesie formalność czarnych półbutów i teczki na biznesowym spotkaniu i natychmiast nabierze lekkości w zestawieniu z welurowymi mokasynami.

MH 05/2015

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij