[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Lekcja stylu Men's Health: styl angielski

Chcesz w każdej sytuacji wyglądać szykownie? Pomyśl o stylu angielskim, o którym mówi się, że jest synonimem męskiej elegancji. W tweedowych marynarkach, kaszmirowych swetrach czy kraciastych koszulach szybko poczujesz się dobrze. 

styl angielski fot. Kamil Majdański
Praca

Jeżeli w Twojej firmie nie musisz respektować zasad dress code'u, włóż garnitur w kratę. Wywołasz nim sensację, dlatego wcześniej upewnij się, że znakomicie na Tobie leży.

Do tego dobierz jasną koszulę, materiałową kamizelkę zapinaną na guziki oraz muszkę (najlepiej w inny rodzaj kraty). Ciemnobrązowe oxfordy dodatkowo podkreślą, że znasz się na rzeczy.

Zestaw: garnitur Vistula 1899 zł, kamizelka Lavard 149,90 zł, koszula Strellson 299,99 zł, mucha Giacomo Conti 109 zł 

REKLAMA

REKLAMA

styl angielski fot. Kamil Majdański
Podróż

Nie masz zamiaru rezygnować z wygody? Włóż marynarkę z harris tweedu. Nie dość, że ta tkanina świetnie układa się na sylwetce, to bardzo trudno ją pognieść. Dopasuj do niej kontrastujące kolory koszuli w kratę. Spodnie mogą być z bawełny lub sztruksu, buty – koniecznie skórzane, brązowe.

Zestaw: marynarka Nils Sundström 699,95 zł, spodnie KappAhl 159,99 zł, koszula Giacomo Conti 149 zł, sweter KappAhl 129,99 zł, buty Gino Rossi 449,90 zł, torba Ochnik 1499,90 zł 

REKLAMA

styl angielski fot. Kamil Majdański
Wyjście

Anglicy uwielbiają sztruksowe spodnie. Uważnie wybieraj jednak wełnianą marynarkę oraz chusteczkę w kieszonce: skupią na sobie uwagę. Powodzenie całego zestawu zależy od odpowiedniego zestawienia kolorów (jak na przykładzie powyżej). Kaszmirowy lub wełniany golf to element stylu smart casual.

Zestaw: marynarka Giacomo Conti 469 zł, poszetka Recman 59 zł, golf Finishley & Harding 229,95 zł, sztruksy Montego 149,90 zł, buty Gino Rossi 449,90 zł 

MH 11/2016

Produkty z kategorii: bezrękawniki znajdziesz w sekcji MH Zakupy: bezrękawniki męskie nike

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij