[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Lekcja stylu MH: dopasuj dżinsy do Twojej sylwetki

Dobrze ubrany mężczyzna nie podąża ślepo za modą, lecz wyciąga z niej to, co dla niego najlepsze. Umiejętnie dobrana para dżinsów potrafi dodać centymetrów, powiększyć obwody mięśni i odjąć kilogramów. Sprawdź, jak dobrać dżinsy, by podkreśliły walory Twojej sylwetki.

Dopasuj dżinsy do Twojej sylwetki fot. Wojtek Małkowicz
Znajdź swój krój!

Dobieraj go do sylwetki, jaką masz, a nie jaką chciałbyś mieć, a dżinsy staną się Twoją ulubioną parą spodni.

1. Twój typ: chude nogi

REKLAMA
 

Tajemnica leży w grubości denimu. Powinieneś kupować spodnie o wąskich nogawkach, ale z materiału o grubszym, mięsistym splocie. Jasny kolor doda Ci paru centymetrów w obwodzie uda.

Twój krój: Skinny

2. Twój typ: mocne uda

Dla Ciebie najlepsze są fasony o prostych nogawkach z góry do dołu. Ich szerokość dobierz do obwodu ud – spodnie nie powinny się na nich opinać. Zrezygnuj z przetarć i ozdób – im prościej, tym lepiej

Twój krój: Straight

3. Twój typ: krótkie nogi

Wybieraj modele z wysoką talią i zwężającymi się do dołu nogawkami – taki krój optycznie wydłuży Twoje nogi. Unikaj fasonów typu cut boot – z rozszerzanym dołem. Kupuj wąskie i wywijaj je.

Twój krój: Slim Straight

4. Twój typ: nadwaga

Tu najważniejszy jest stan – zbyt wysoki spowoduje, że będziesz wyglądał jak amerykański turysta. Pas musisz mieć pod brzuchem, a nogawki proste – na tyle szerokie, by nie opinały się na udach.

Twój krój: Relaxed Straight


Choć dżinsy są absolutnym must have każdej męskiej garderoby, wiemy, że nie wszyscy są ich zwolennikami. Jeśli preferujesz dojrzalszy styl, idealnym rozwiązaniem będą sztruksy. Zobacz, jak i gdzie nosić sztruksowe spodnie.

 MH 09/2014

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij